Labdarúgás - Három gólos székesfehérvári siker Debrecenben

A MOL Fehérvár FC labdarúgói Debrecenben a Nagyerdei Stadionban készültek az újabb csatára. A hazaiak számára a bennmaradás biztosítását jelenthette volna a siker, míg a Vidi számára a további zárkózás a negyedik hely irányába volt a találkozó tétje.
2022.04.30. 21:27 |

MOL Fehérvár lépett fel támadólag, és irányította a játékot. A 8. percben ezt góllal fejelték meg, Nikolics talált be. Mindössze 27 percet kellett várni a folytatásra, előbb a 33. percben Nikolics hagyta ki a kihagyhatatlant, majd két perc múlva Kodro növelte a fehérvári előnyt. A második játékrészben nem volt jelentősebb esemény, egészen a 80. percig. Ekkor Sabanov beadását Nego fejelte a kapuba, 0-3, tehát eldőlt a mérkőzés! Az eredmény már nem változott, a Vidi magabiztos sikert aratott.