Péntek délutánig lehet jelentkezni a Fradi-Vidi meccsre induló különvonatra

Február 15-én, szombaton 19:30 órakor a Ferencváros vendégeként a Groupama Arénában lép pályára a Vidi. A mérkőzésre a klub szurkolói vonatot indít, melyre február 14-én péntek 17 óráig lehet jelentkezni a VidiShopban. Az utazásra jogosító szelvény ára 2000 forint. A belépőjegyek elővételben és meccsnapon is egységesen 2850 forintba kerülnek.
2020.02.13. 14:58 |

1. Ilyen volt a TESZ#2020 kihívás - kihirdették a nyerteseket

A Tiszta, Egészséges Székesfehérvárért futóversenyt idén a koronavírus-járványra való tekintettel nem rendezték meg. A 9. TESZ futás helyett az Alba Regia Atlétikai Klub és a Depónia Nonprofit Kft. közös kihívást indított TESZ#2020 névvel. A november 15-én lezárult mozgalmas versenyhónap eredményeit a már zajló „Hulladékcsökkentési hét” programjai között ismertették a szervezők.

2020.11.24.
  2. Szegeden sem szakadt meg a MÁV Előre veretlenségi sorozata

Újabb sikerrel növelte veretlenségi sorozatát a MÁV Előre-BERICAP a férfi röplabda NB I Liga alaszakaszban. A 10. fordulóban a Vidusz-Szegedi RSE otthonában zsinórban hatodik bajnoki győzelmét aratták Gelencsér Balázs játékosai.

2020.11.23.
  3. Hibátlan hétvége, Dornbirnban is győzni tudott a Volán

Az Innsbruck után a Dornbirnt is legyőzte a magyar ICEHL-csapat, amely a hatpontos hétvégének hála felkapaszkodottt a második helyre a táblázaton. Mihály Ákos és Szabó Dániel találata után a győztes gólt Andrew Sarauer ütötte a harmadik harmadban.DEC - Hydro Fehérvár AV19 2-3 (1-1, 1-1, 0-1)

2020.11.22.
  4. Nézők nem, gólok viszont voltak a Sóstón, simán nyert a Vidi

Folytatódott a labdarúgó-bajnokság, a MOL Fehérvár az idén gyengén teljesítő Diósgyőrt fogadta. A zárt kapus meccsen sok hazai helyzet kimaradt, de összességében így is simán nyert a Vidi, Nikolics, Zivzivadze és Petrjak voltak a gólszerzők.MOL Fehérvár FC - DVTK 3-0 (1-0)