-
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Köztisztviselők Napja - a Bregyóban ünnepeltek a fehérvári közszolgák
A hazai köztisztviselői törvény 1992. július 1-jén lépett életbe, amelynek emlékére 1996-ban javasolta a Magyar Köztisztviselők és Közalkalmazottak Szakszervezete, hogy Magyarországon július 1-je legyen a köztisztviselők napja. Székesfehérváron a Polgármesteri Hivatal köztisztviselői hétfőn délután ünnepeltek a Bregyó Sportcentrumban. A köztisztviselők számára 2001-től munkaszüneti nappá nyilvánították július elsejét, így a Polgármesteri Hivatalban is szünetel az ügyfélfogadás a keddi napon.
2008.06.30. 14:50 |
A hazai köztisztviselői törvény 1992. július 1-jén lépett életbe, amelynek emlékére 1996-ban javasolta a Magyar Köztisztviselők és Közalkalmazottak Szakszervezete, hogy Magyarországon július 1-je legyen a köztisztviselők napja. Székesfehérváron a Polgármesteri Hivatal köztisztviselői ma délután ünnepeltek a Bregyó Sportcentrumban.

Először 1997-ben ünnepelték a köztisztviselők napját, 2001-től pedig munkaszüneti nappá nyilvánították. Emiatt a minisztériumok, önkormányzatok, így a Székesfehérvári Polgármesteri Hivatal is, a közigazgatási hivatalok, okmányirodák, APEH és az egészségbiztosító kirendeltségek ügyfélszolgálatai zárva tartanak kedden.

Hétfőn délután a Bregyó Sportcentrumban ünnepelték a Polgármesteri Hivatal dolgozói a Köztisztviselői Napot. A Bregyóban már kora délután elkezdték főzni a pörköltet, halászlevet de nem hiányozhatott a sörcsap sem a rendezvényről. A Polgármesteri Hivatal köztisztviselői közül ennyien még soha nem vettek részt a Köztisztviselői Nap piknikjén.

Először 1997-ben ünnepelték a köztisztviselők napját, 2001-től pedig munkaszüneti nappá nyilvánították. Emiatt a minisztériumok, önkormányzatok, így a Székesfehérvári Polgármesteri Hivatal is, a közigazgatási hivatalok, okmányirodák, APEH és az egészségbiztosító kirendeltségek ügyfélszolgálatai zárva tartanak kedden.

Hétfőn délután a Bregyó Sportcentrumban ünnepelték a Polgármesteri Hivatal dolgozói a Köztisztviselői Napot. A Bregyóban már kora délután elkezdték főzni a pörköltet, halászlevet de nem hiányozhatott a sörcsap sem a rendezvényről. A Polgármesteri Hivatal köztisztviselői közül ennyien még soha nem vettek részt a Köztisztviselői Nap piknikjén.