-
Alakul a FEHA19 kerete
Lassan összeáll a jégkorong Erste Ligában érdekelt FEHA19 kerete, a klub vezetése már húsz játékost jelentett be a szeptember 18-án rajtoló szezonra. Legutóbb Schwartz Gergő, Mihalik Gergő, Keceli-Mészáros Mátyás, Molnár Zétény és Szabó Péter kötelezte el magát a fehérváriakhoz, valamennyien 20-22 évesek.
2026.07.29. -
Hazai pályán kezd a Volán
Szeptember 18-án a Linz ellen kezd a Volán és október 2-án rendezik a szezon első magyar rangadóját a Hydro Fehérvár AV19 és a Ferencváros között az osztrák jégkorongliga alapszakaszában. A liga honlapja szerint a mérkőzés 19.15 órakor kezdődik majd a MET Arénában, ahogy a két együttes december 28-án sorra kerülő székesfehérvári találkozója is.
2026.07.28. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Kisvárdán is kikapott az Alba Fehérvár KC
Kilencgólos vereséget szenvedett az Alba Fehérvár KC a Kisvárda otthonában, ezzel tovább tart Walfisch Mercédeszék vesszőfutása: november közepe óta nem nyert bajnokit a fehérvári alakulat.
Kisvárda – Alba Fehérvár KC 29-20 (11-8)
Nem indult rosszul a meccs Kisvárdán az Alba Fehérvár KC számára, amellett, hogy Slavica Schuster megszerezte első gólját az Alba mezében, negyedóra után 5-4-re vezetett Deli Rita gárdája. A következő tíz perc azonban fehérvári gól nélkül telt el, a hazaik 10-5-re léptek el ezalatt. A szünetre csökkent a különbség, 11-8-ra vezetett a Várda. A második félidő elején újból lendületbe jöttek Dombi Lucáék, a 46. perc derekán már tíz volt közte. A differencia pedig a meccs végéig sem változott nagyon, a Kisvárda 29-20-ra legyőzte az Alba Fehérvár KC-t.
Kisvárda – Alba Fehérvár KC 29-20 (11-8)