Alba FKC

2017.04.15 |
| 2024.01.28. 17:50:28 |

Alba Fehérvár KC - Angyalföldön tért vissza a csapat a jó útra

Megszerezte idei első győzelmét az Alba Fehérvár KC, ezzel ismét a szoros középmezőny elejére ugrott a csapat. A liga kiélezettségét és mostani győzelem fontosságát jól mutatja, hogy a hetedik Alba és a tizenegyedik Kisvárda között csupán egy pont különbség van.

K&H Liga, 13. forduló: Vasas SC – Alba Fehérvár KC 22-24 (11-12)

| 2024.01.19. 09:08:01 |

A Nemzeti Kézilabda Akadémia ellen javíthat az Alba Fehérvár KC csapata

Ma este a Nemzeti Kézilabda Akadémia Csapatát fogadja az Alba Fehérvár KC. A székesfehérvári csapat nemrég kiesett a Magyar Kupából, a bajnokságban pedig igyekszik meglógni a kiesőhelyek elől.
| 2023.11.18. 22:19:00 |

Nagyot küzdött a pontokért az Alba FKC a Budaörs ellen

Nem akármilyen izgalmakat hozott 2023 utolsó találkozója az Alba FKC számára, hiszen rossz kezdés után, végig hátrányban játsszva a végjátékban sikerült a fordítás a Budaörs ellen, amely egészen a 40. percig a kezében tartotta a meccset. A győzelmet egy utolsó másodperces hétméteres jelentette, amit Afentaler Sára értékesített. Alba Fehérvár KC – Moyra-Budaörs Handball 27–26 (12–15)
| 2023.11.11. 20:57:39 |

Kisvárdán is győzni tudott az Alba Fehérvár KC

A liga hatodik helyén álló Kisvárda ellen zárta a 2023-as idegenbeli mérkőzései sorát az Alba Fehérvár KC és éles meccsen 1 gólos győzelmet aratott. Kisvárda Master Good SE – Alba Fehérvár KC 30-31
| 2023.10.30. 06:40:05 |

Női kézilabda NB I - A Kozármisleny ellen nyert először a Fehérvár

Az Alba Fehérvár megszerezte idénybeli első győzelmét a női kézilabda NB I-ben, amelynek vasárnapi találkozóján hazai pályán 33-22-re múlta felül az eddig utolsó előtti Kozármislenyt, amely így visszacsúszott a sereghajtó pozícióba.
Alba Fehérvár KC-Kozármisleny KA 33-22 (18-10)
| 2023.10.21. 20:48:00 |

Majdnem összejött - közel volt a bravúr Vácott az Alba FKC-nek

Közönségszórakoztató játékot hozott a szombat esti PRAKTIKER-VÁC – ALBA FEHÉRVÁR KC találkozó, amely az utolsó percekben is tartogatott izgalmakat. Az Alba Fehérvár jó védekezése és Utasi Linda tíz gólja sem volt elég a Vác ellen. Praktiker-Vác – Alba Fehérvár KC 28-26 (17-13)
| 2023.09.22. 22:17:43 |

Elvitte a pontokat Fehérvárról a Red Bull Salzburg

A Raktár utcai jégcsarnokban a Red Bulla Salzburg legénységét, az osztrák nemzetközi liga meghatározó csapatát fogadta a Hydro Fehérvár AV19 együttese. Bár a fehérvári csapat nagy energiákat mozgósított a mérkőzés során, a Salzburg fontos pillanatokban szerzett gólokkal elvitte a pontokat. Hydro Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 1-4 (0-0, 0-2, 1-2)
| 2023.09.21. 10:24:13 |

Hétvégi sport - négy mérkőzésből kettőt játszanak hazai pályán az élcsapatok

Szeptember vége felé egyre több sportág küzdelmei elrajtoltak, elrajtolnak, lassan teljes lesz a sor. Ezen a hétvégén Székesfehérvár élvonalbeli csapatai három sportágban négy mérkőzésen lesznek majd érintettek.
| 2023.09.15. 21:13:00 |

Nem sikerült a győzelem a Békéscsaba ellen a kézis lányoknak

Az Alba Fehérvár KC NB I-es női kézilabdacsapata a Békéscsaba együttesét látta vendégül a női kézilabda NB I harmadik fordulójában. A két eddigi nyeretlen együttes csatáját a távolból érkezett vendégek nyerték meg.
Alba Fehérvár KC–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 31–35 (13–17)

| 2023.09.15. 07:03:00 |

Az Alba Fehérvár KC bajnoki, a Fehérvár FC Magyar Kupa mérkőzést játszik

Szeptember 16-án, szombaton 15 órakor a Fehérvár FC labdarúgói az NB III-as ESMTK otthonában lépnek pályára a MOL Magyar Kupa harmadik fordulójában. Az Alba Fehérvár KC NB I-es női kézilabdacsapata a Békéscsaba együttesét fogadja szeptember 15-én, 18 órakor a Köfém Sportcsarnokban