-
Ejtőernyős célbaugró verseny
Első ízben ad otthont a Börgöndi Repülőtér hétvégén az immár 63. Magyar Nemzeti Ejtőernyős Célbaugró Bajnokságnak. A vasárnapig tartó versenyre ingyenes a nézők belépése, a szervezők szeretettel várnak minden érdeklődőt!
2026.08.26. -
Kutyaséta újratöltve
A forró nyár után újraindulnak a nagy szombati kutyaséták az ASKA menhelyen, Székesfehérváron. Most hétvégén lesz az első alkalom, augusztus 29-én, szombaton 8.45 órára várják az érdeklődőket. A részvételhez mindenképpen szükséges az előzetes regisztráció a program Facebook-posztjában található linken.
2026.08.26. -
Naplementetúra a Sóstón
Nyárzáró Naplementetúrára várják az érdeklődőket augusztus 29-én, szombaton a Sóstón. A mintegy kétórás séta résztvevői megismerhetik a Sóstó élővilágát és annak esti arcát, miközben a lemenő nap fényei egyre hangulatosabbá teszik a tájat.
2026.08.26. -
Palacsinta Péntek
Immár hetedik alkalommal édesítik meg a nyári szünet utolsó péntekjét Vízivárosban. Augusztus 28-án, pénteken 10 órától várják a gyerekeket frissen sült palacsintával a Budai út 64. szám alatt található LISZI Iroda előtt.
2026.08.26.
Kézműves napon várják a Rác utcába az éreklődőket
Kézműves alkotói napra várja az érdeklődőket a Fehérvári Kézművesek Egyesülete. A Rác utcai alkotóházban október 15-én, pénteken 13 és 18 óra között az egyesület tagjai mutatják be mesterségeiket, amelyet ki is próbálhatnak a résztvevők.
2021.10.13. 11:24 |
A kézműves alkotói napon, 13 és 18 óra között az egyesület tagjai mutatják be mesterségeiket, amelyet ingyenesen ki is próbálhatnak.
Üvegékszer-készítő, nemezelő, gyöngyfűző, csipkeverő és Asszonyműhely, valamint bőrös és fafaragó szakkör foglakozásokkal várja októberben is a kezdő és haladó ügyeskezű érdeklődőket a Fehérvári Kézművesek Egyesülete. Azoknak, akik még keresik a maguknak megfelelő elfoglaltságot, és szívesen megismerkednének az egyesület alkotóival, érdemes lesz ellátogatni október 15-én, pénteken a Rác utca 27. szám alá.