Kétgólos hátrányból felállva győzött a Volán Znojmóban

Az első harmad végén 2-0-ra vezetett a Znojmo hazai pályán, a Hydro Fehérvár AV19 azonban kétszer is egyenlített, majd a hosszabbításban a győztes találatot is megszerezte.
HC Orli Znojmo – Hydro Fehérvár AV19 3-4 (2-0, 0-2, 1-1, 0-1) – hosszabbítás után.

2019.12.28. 19:54 |

Znojmóban az első harmad végén úgy tűnt, megint pont nélkül marad a Hydro Fehérvár AV19: előbb Bartos, majd Bowles talált be a Volán kapujába. A második játékrész azonban úgy alakult, ahogy a székesfehérváriak szerették volna, előbb Girard szépített, majd pedig Caruso egyenlített, így pedig a harmadik harmad 2-2-es döntetlenről indult. A házigazdák Boruta révén ismét megszerezték a vezetést, de csak öt és fél percen át örülhettek a csehek az újabb előnynek, az 53. percben ismét Girard volt eredményes. 3-3 után pedig jöhetett a hosszabbítás, mely ezúttal a Voláné lett, negyven másodperc telt el, amikor Sarauer meglőtte a bónuszpontot érő negyedik fehérvári gólt!

Gólszerzők: Bartos, Bowles, Boruta, illetve Girard (2), Caruso, Sarauer.