-
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Okoszebrához juttathatja a város egy szavazattal!
A hónap végéig egy szavazattal segíthet mindenki Székesfehérvárnak abban, hogy a Vasvári Pál Gimnázium előtt okoszebrát telepítsenek a Generali a Biztonságért Alapítvány pályázatának köszönhetően. A szavazásban az Országos Balesetmegelőzési Bizottság (OBB) javaslata alapján 19 vidéki, iskola közelében található, veszélyesnek ítélt gyalogátkelőhely szerepel, minden megyéből egy-egy.
2026.06.23. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25. -
Lejárnak a régi személyik
Augusztus 3-tól végleg érvényüket vesztik a régi típusú, könyv formátumú, határidő nélkül érvényes személyazonosító igazolványok. Az új okmányok igénylését elsősorban a kormányablakokban lehet intézni.
2026.06.25.
Két kilométer bejgli és gyümölcskenyér rászorulóknak a Ceres Sütőtől
Több ezer bejglit és gyümölcskenyeret ajánlott fel a győri Ceres Sütő Zrt. a fehérvári szociális intézményeknek. A süteményeket idős emberek és rászorulók kapják. A felajánlás példátlan összefogást indított a városban: a tucatnyi bejgli szállítását a Széphő Zrt és a Depónia Kft vállalta, a raktározást pedig a fehérvári Sába-Lux végzi - mondta Warvasvszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere.
2009.01.06. 15:09 |
Több ezer bejglit és gyümölcskenyeret ajánlott fel a győri Ceres Sütő Zrt a fehérvári szociális intézményeknek. A süteményeket idős emberek és rászorulók kapják. A felajánlás példátlan összefogást indított a városban.

A hosszúsétatéri idősek otthonában adták át jelképesen azt a több mint 6570 bejglit és 720 gyümölcskenyeret, melyet a győri Ceres Zrt. ajánlott fel a székesfehérvári szociális intézmények ellátottjainak. Rengeteg diós bejgli került a hajléktalan szállóra és az idősek otthonába, de a szociális otthonok dolgozói is kaptak a felajánlásból.

A város társadalmi felelősségvállalási programja, mely tavaly februárban indult a cégek, civilek és az önkormányzati intézmények közötti kapcsolatot erősíti. A tucatnyi bejgli szállítását a Széphő Zrt és a Depónia Kft vállalta, a raktározást pedig a fehérvári Sába-Lux végzi - mondta Warvasvszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere. A szétosztásban több civil szervezet mellett a Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Vöröskereszt is segített.


A hosszúsétatéri idősek otthonában adták át jelképesen azt a több mint 6570 bejglit és 720 gyümölcskenyeret, melyet a győri Ceres Zrt. ajánlott fel a székesfehérvári szociális intézmények ellátottjainak. Rengeteg diós bejgli került a hajléktalan szállóra és az idősek otthonába, de a szociális otthonok dolgozói is kaptak a felajánlásból.

A város társadalmi felelősségvállalási programja, mely tavaly februárban indult a cégek, civilek és az önkormányzati intézmények közötti kapcsolatot erősíti. A tucatnyi bejgli szállítását a Széphő Zrt és a Depónia Kft vállalta, a raktározást pedig a fehérvári Sába-Lux végzi - mondta Warvasvszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere. A szétosztásban több civil szervezet mellett a Máltai Szeretetszolgálat és a Magyar Vöröskereszt is segített.
