-
Élmény a legkisebbeknek!
December 20-án szombaton 10 órától a Kezeslábas Társulat varázslatos előadása elhozza a bábok, a zene, a mondókák és a színház mesés világát! Kutyus, cicus és sok más kedves állat kel életre a szemünk előtt.
2025.12.17. -
A Vidishop ünnepi nyitvatartása
A VidiShop az ünnepek előtt is hétfőnként, szerdánként és péntekenként 10 órától 17:30-ig tart nyitva - ebédszünet 13:00-13:30-ig -, egészen december 22-ig. A VidiShop 2025. december 23-tól 2026. január 16-ig zárva tart!
2025.12.17. -
Adni öröm!
Egy tehetséges gitáros és bűvészshow varázsolta el a Gyermekvédelmi Központ Fejér Vármegye velencei és mezőfalvi lakóotthonaiban élő gyermekeit és a Szent Kristóf Ház fiataljait a Köfém Művelődési Házban rendezett keddi, magánkezdeményezésből megvalósult jótékonysági eseményen.
2025.12.16. -
Korcsolya és koncert a MET-ben
A 2025-ös évtől a Hydro Fehérvár AV19 ICEHL-mérkőzéseivel, ünnepi jégfestéssel, zenével színesített közönségkorcsolyával és Karácsonyi ICE Discóval búcsúzik a közönségtől a MET Aréna. Január 3-án, szombaton pedig az István, a király koncertváltozatával indul a 2026-os esztendő az Arénában.
2025.12.16.
Kapcsolódások - mozgás- és táncterápiás csoport indul Fehérváron
Mindenhez és mindenkihez kapcsolódunk: a környezetünkhöz, a családunkhoz, a társunkhoz, a szüleinkhez, a kollégáinkhoz, de a térhez, az időhöz, a természethez is – és legfőképpen, remélhetőleg, önmagunkhoz. Ezek a kapcsolódások azonban nem mindig zökkenőmentesek, sokszor elakadások, mélyen gyökerező traumák nehezítik.
Az oldásban, az önismeret elmélyítésében segít a pszichodinamikus mozgás- és táncpszichoterápia módszer, amely mostantól Székesfehérváron is elérhető.
Az október 3-án, csütörtökön 18 órakor induló csoportba Rosta Helga és Pataki Teréz mozgás- és táncterápiás szakemberjelöltek azokat várják, akik szeretnének kipróbálni más önkifejezési módokat, jobban kapcsolódni önmagukhoz és másokhoz, figyelni testük érzeteire és szívesen kipróbálnák a pszichodinamikus mozgás- és táncterápiát (PMT) egy rövidebb folyamatban. Az első alkalom nyitott, célja a hangolódás és hogy betekintést nyerjenek a módszerbe az érdeklődők.
A második alkalomtól a csoporttagoktól elköteleződést várnak a teljes, 6 alkalmas folyamatra.
A csoport minimum 10 és maximum 15 fővel indul el az Árpád Fürdő rendezvénytermében. Bővebb információt a részvételi díjról és a további feltételekről a kapcsolodasok.csoport@gmail.com címen, illetve az esemény közösségi oldalán találnak az érdeklődők. Hangos meghívót az ÖKK Podcast epizójában hallhatnak.