-
Győzelem a rájátszásban
A Hydro Fehérvár AV19 2-1-re legyőzte a vendég Klagenfurt csapatát az osztrák jégkorongliga negyeddöntőjének második mérkőzésén, így 1-1-re egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt 2-1 (0-1, 2-0, 0-0)
2026.03.17. -
Döntőben a MÁV Előre
A magyar bajnok MÁV Előre Foxconn szerdán az aranyéremért léphet pályára a férfi röplabda Közép-európai Ligában, miután az eszéki négyes döntő keddi elődöntőjében három szettben diadalmaskodott az alapszakaszgyőztes osztrák Aich/Dob csapata felett.MÁV Előre Foxconn - SK Zadruga Aich/Dob 3-0 (17, 12, 20)
2026.03.17. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Jégkorong szezonnyitó nap lesz a Bregyó-közi sportcentrumban
Szeptember 3-án 14 órakor kerül megrendezésre a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata szezonindító szurkolói napja a Bregyó közi Regionális Atlétikai Központban.
A kötetlen rendezvény alkalmat biztosít arra, hogy az érdeklődők találkozzanak a csapat tagjaival, illetve megismerjék az új játékosokat is.
Az esemény első felében bemutatkozik a csapat és a stáb, illetve köszönti a résztvevőket Székesfehérvár polgármestere, Cser-Palkovics András, és a Hydro Fehérvár AV19 elnöke, Gál Péter Pál.
Továbbá a programot a székesfehérvári honvédség különböző aktivitásokkal, népszerű elemekkel és szimulációs lehetőséggel színesíti. Ezáltal a kilátogatóknak lehetőségük lesz kipróbálni a honvédség robotkutyáját, repülőgép szimulátorát, akadálypályáját és a csapat játékosaitól is gyűjthetnek aláírást.