-
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Változások a MÁV csapatánál
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapatának keretében több változás is történt a nyáron: a kulcsemberek mellett távozott az argentin sikeredző, Omar Pelillo is. A klub az utóbbi hetekben számos szerződéshosszabbítást és új igazolást bejelentett. Sorsoltak a CEV Challenge Kupában is, ahol a svájci TSV Jona csapata vár a mieinkre.
2026.07.30. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Itthon tartották a pontokat - ezúttal is legyőzte a Villachot a Volán
A Hydro Fehérvár AV19 csapata a Villachot fogadta pénteken, azzal az eséllyel, hogy egy győzelemmel elléphetnek a közvetlen mögöttük elhelyezkedő Villachtól. A fehérvári jégkorongozók éltek is a felkínálkozó eséllyel és szoros mérkőzésen itthon tartották a pontokat. Hydro Fehérvár AV19 - EC VSV 3-2 (0-1, 1-1, 2-0)
2023.12.01. 21:31 |
Hydro Fehérvár AV19 - EC VSV 3-2 (0-1, 1-1, 2-0)
Az első harmad 13. percében Mark Katic egyéni akciója végén szerzett vezetést csapatának, majd a a második harmad 4. percében Falus Ádám első ICE-góljával egyenlített a Volán. A fehérvári csapat nem örülhetett túl sokáig az egyenlítésnek, még a második harmad vége előtt Anthony Luciani maradt egyedül Roy-val szemben és újra vezetéshez juttatta a Villachot.
A harmadik harmad azonban újra jól kezdődött, a harmadik percben Anze Kuralt mesterien lőtte ki a bal felsőt és szerezte meg a Volán egyenlítő találatát. A harmadik harmad közepén már a vezetést és ezzel a győzelmet is megszerezte a Fehérvár, Mihály Ákos óriási bombagóllal köszönt be a Villachnak és állította be a 3-2-es végeredményt.