Innsbruckban is győzött és tovább menetel a Hydro Fehérvár AV19

Tökéletes hétvégét zárt a Volán, a csapat pénteken a Voralberg ellen győzött, szombaton pedig az Innsbruck csapatát verte meg idegenben Magosi, Terbócs, Bartalis, Vértes góljaival. HC TWK Innsbruck - Hydro Fehérvár AV19 1-4 (0-1,1-2, 0-1)
2023.10.21. 19:26 |

HC TWK Innsbruck - Hydro Fehérvár AV19 1-4 (0-1,1-2, 0-1)

Gólszerzők: Albano ill. Magosi, Terbócs, Bartalis, Vértes.

Az első harmad 17. percében emberelőnyben Magosi Bálint szerzett vezetést a Fehérvárnak (0-1), majd a második harmad elején Terbócs István duplázta meg az előnyt (0-2). A második harmad 15. percében jött az innsbrucki szépítés, Nicholas Albano lőtt a kapuba (1-2). Szerencsére gyorsan érkezett a válasz és Bartalis István visszaállította a kétgólos különbséget (1-3). A harmadik harmad 14. percében Vértes Nátán állította be a végeredményt (1-4). Tökéletes hétvégét zárt a Volán, a csapat pénteken a Voralberg, szombaton pedig az Innsbruck csapatát verte meg idegenben.