-
Nem sikerült a pontszerzés Salzburgban
A Salzburg együttesének sikerült otthon tartani a három pontot. A sorozatban hetedik vereségét elkönyvelő Volán a rájátszás-selejtezőt érő kilencedik helyen áll.Red Bull Salzburg - Hydro Fehérvár AV19 4-0 (2-0, 1-0, 1-0)
2026.01.29. -
Cél a finálé
A főszereplők kiélezett csatákra és telt házra számítanak a MOL férfi röplabda Magyar Kupa pénteki és szombati, budapesti négyes döntőjén. A címvédő MÁV Előre Foxconn képviseletében Eke Péter kiemelte, elsősorban az elődöntőre koncentrálnak, és ők, valamint a klub minden alkalmazottja azért dolgozik, hogy bejussanak a fináléba.
2026.01.28. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
Huszti Szabolcs hazatért és hosszú távú szerződést kötött a Videotonnal
Csütörtökön aláírta szerződését a Videotonnal Huszti Szabolcs Az elmúlt évtized egyik legjobb magyar labdarúgója tizenkét és fél év után tér vissza Magyarországra.
Huszti Szabolcs tavaly nyáron térdműtéten esett át, így a Vidi orvosi és rehabilitációs stábjával azon dolgozik, hogy minél hamarabb játékra kész állapotba kerüljön. A Videoton új igazolása pénteken már Sóstón készül új csapattársaival együtt.
„Őszinte leszek, korábban nem gondoltam volna, hogy én még a magyar bajnokságban pályára lépek. A tavalyi sérülésem után viszont sok időt töltöttem itthon – ezúton is köszönöm Peter Friar-nek a segítséget, akivel együtt dolgoztam az elmúlt hónapokban – ekkor keresett meg a Vidi. Beszéltem Kovács Zoltánnal és Marko Nikoliccsal is, meghallgattam őket, de elsőre arra gondoltam, hogy nem térek haza. Később aztán sok „apró” dolog megváltoztatta a véleményem. Kovács Zoltán is rengetegszer kereste Vladan Filipovicsot, Marko Nikolics külön felvázolta nekem a terveket, Juhász Rolival is sokat beszélgettem, Danko Lazovics is felhívott, Garancsi Istvánnal is leültünk és mindenki biztosított arról, hogy a Vidinek komoly céljai vannak. Hosszú távú szerződést írtam alá, úgy gondolom, hogy jó döntést hoztam” - mondta Huszti Szabolcs.
„Arról, hogy Huszti Szabolcs milyen minőséget képvisel, teljesen felesleges beszélni, ezzel mindenki tisztában van. Az ő hazacsábítása komoly fegyvertény a klubnak, büszke vagyok arra, hogy az átigazolás megvalósulhatott, köszönjük a tulajdonosnak, hogy lehetőségünk volt egy ilyen kaliberű labdarúgót szerződtetni. Szabolcsot hihetetlen profizmus és erős karakter jellemzi, a képességei mellett erre is szüksége lesz a csapatnak a pályán és az öltözőben is. Térdsérülése után rehabilitációja az utolsó szakaszba lépett, szakembereink segítségével a mai naptól azon dolgozik, hogy minél hamarabb Vidi-mezben láthassuk. Hosszú távú szerződést írtunk alá vele, hiszünk benne, hogy komoly sikereket érünk el vele együtt a következő években” - nyilatkozta a szerződés aláírása után Kovács Zoltán, sportigazgató.
forrás: vidi.hu