Hosszabbításban kapott ki a címvédőtől a Volán az ICEHL-ben

Először túlórázott ebben a szezonban a Hydro Fehérvár AV19, amely az osztrák bázisú liga címvédőjét, a Klagenfurtot fogadta a Raktár utcában. 1-0-ra és 2-1-re is a vendégek vezettek, de ezekre volt válasza a Volánnak. Az extra játékidőben aztán gyorsan döntött a KAC, így egy pont jutott Kuraltéknak.
2021.10.24. 19:50 |

A Linz sima elintézése sem lehetett garancia az újabb sikerre, és két nappal később nem is parádézott úgy a Hydro Fehérvár AV19. Igaz, a Klagenfurt mégis csak a címvédő, ellene nem is a parádé az elvárás. Azért az első percben gólt kapni még nem kellett volna, de sikerült... Sokat melózott ezután a Volán az egyenlítésért és az első harmad hajrájában meg is lett, Shaw találatával.

A másodikban sem kellett sokat várni a gólra, rádásul megint a hazaik kapták, de ezúttal gyors volt a válasz is, és Kuralt egyenlítése után reménykedtünk a még kedvezőbb fordulatban. Ehhez képest a harmadik harmadban egyetlen egy fehérvári lövést jegyeztünk fel, a KAC tucatnyi próbálkozásával szemben. A hosszabbításig így is kihúzták a hazaiak, abban azonban egy perc sem telt el, amikor megszerezte a győztes gólt a Klagenfurtnak Postma. Így a hazai hétvégén négy pontot szerzett a Volán, és továbbra is második a táblázaton.

Hydro Fehérvár AV19 - Klagenfurt AC 2-3 (1-1, 1-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után.