-
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
Hiemer Álomesküvő - a Fehérvár Televízió is élőben közvetíti szombaton este hatkor az eseményt
Március végére dőlt el, hogy Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt választotta több mint 22 ezer internetes szavazó Székesfehérvár Álompárjának. Az esküvő a Hiemer-házban kialakított új házasságkötő teremben lesz szombaton este hatkor, délután pedig hintón járja végig a várost a város álompárja. A Hiemer-ház új házasságkötő terméből a Fehérvár Televízió élőben közvetíti az esküvőt - hangzott el azon a sajtótájékoztatón, melyet a város polgármestere és álompárja tartott a Hiemer-házban. A Hiemer Álomesküvő weboldalát itt találja!
2008.08.29. 03:20 |
Március végére dőlt el, hogy Nagy Tímeát és Zimmermann Zoltánt választotta több mint 22 ezer internetes szavazó Székesfehérvár Álompárjának. Az esküvő a Hiemer-házban kialakított új házasságkötő teremben lesz szombaton este hatkor, délután pedig hintón járja végig a várost a város álompárja. A Hiemer-ház új házasságkötő terméből a Fehérvár Televízió élőben közvetíti az esküvőt - hangzott el azon a sajtótájékoztatón, melyet a város polgármestere és álompárja tartott a Hiemer-házban.
A Hiemer Álomesküvő weboldalát itt találja!

Baranyi Anikó az Álomesküvő egyik főszervezője elmondta, hogy szombaton délután négy órakor a Hiemer-ház elől a Fehérvári Huszárok kíséretében híntón járja körbe a várost Székesfehérvár Álompárja.(A részletes útvonalat itt találja!) Az esküvőt, melyen a város polgármestere Warvasovszky Tihamér adja össze a Tímeát és Zoltánt a Fehérvár Televízió élőben közvetíti, majd a Városház téren rövid fotózás után a Szent István teremben lesz a lakodalom. Mint mondta rendkívül sűrű volt az elmúlt néhány hét az Álomesküvő szervezését illetően, azonban már minden készen áll arra, hogy felejthetetlen legyen az első esküvő a Hiemer-ház új házasságkötő termében.
Warvasovszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere a sajtótájékoztatón arról is beszélt, hogy készen áll a város pályázata a Hiemer-Font-Caraffa tömb harmadik ütemének felújítására. Kiemelte, hogy a tervek szerint 2010-re elkészülhet a teljes rekonstrukció.
Nagy Tímea és Zimmermann Zoltán Székesfehérvár Álompárja elárulta, hogy nemrégiben érkeztek haza a nyaralásból és bár igen sok programjuk volt az elmúlt napokban, azért tartalékoltak még "szabit" a jövő hétre is. A hétvégén tartották a lány- és legénybúcsút is, erről azonban nem kérdeztünk bővebben, annyit azért -a lenti pólóra mutatva- elárult Zoltán, hogy sokminden más mellett ezt is a barátaiktól kapták. Mindketten nagyon várják már a szombatot, hiszen ez lesz életük egyik legboldogabb napja.

Az új házasságkötő terem már most nagyon népszerű a házasulandó párok körében: szeptemberi hétvégéken több esküvőt tartanak majd a Hiemer-házban.

A Hiemer Álomesküvő weboldalát itt találja!

Baranyi Anikó az Álomesküvő egyik főszervezője elmondta, hogy szombaton délután négy órakor a Hiemer-ház elől a Fehérvári Huszárok kíséretében híntón járja körbe a várost Székesfehérvár Álompárja.(A részletes útvonalat itt találja!) Az esküvőt, melyen a város polgármestere Warvasovszky Tihamér adja össze a Tímeát és Zoltánt a Fehérvár Televízió élőben közvetíti, majd a Városház téren rövid fotózás után a Szent István teremben lesz a lakodalom. Mint mondta rendkívül sűrű volt az elmúlt néhány hét az Álomesküvő szervezését illetően, azonban már minden készen áll arra, hogy felejthetetlen legyen az első esküvő a Hiemer-ház új házasságkötő termében.
Warvasovszky Tihamér Székesfehérvár polgármestere a sajtótájékoztatón arról is beszélt, hogy készen áll a város pályázata a Hiemer-Font-Caraffa tömb harmadik ütemének felújítására. Kiemelte, hogy a tervek szerint 2010-re elkészülhet a teljes rekonstrukció.
Nagy Tímea és Zimmermann Zoltán Székesfehérvár Álompárja elárulta, hogy nemrégiben érkeztek haza a nyaralásból és bár igen sok programjuk volt az elmúlt napokban, azért tartalékoltak még "szabit" a jövő hétre is. A hétvégén tartották a lány- és legénybúcsút is, erről azonban nem kérdeztünk bővebben, annyit azért -a lenti pólóra mutatva- elárult Zoltán, hogy sokminden más mellett ezt is a barátaiktól kapták. Mindketten nagyon várják már a szombatot, hiszen ez lesz életük egyik legboldogabb napja.

Az új házasságkötő terem már most nagyon népszerű a házasulandó párok körében: szeptemberi hétvégéken több esküvőt tartanak majd a Hiemer-házban.
