Hibátlan hétvégét zárt a Volán - győzelem a Pustertal ellen is

Tökéletes hétvégét zárt a Volán, a csapat négyből negyedszer is legyőzte a HC Pustertal Wölfe csapatát. Pénteken a tavalyi bajnokot intézte el a Hydro Fehérvár AV19 csapata, szombaton pedig a dél-tiroli olaszok skalpja következett. Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)
2024.01.13. 19:58 |

Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Pénteken megtört a Hydro Fehérvár rossz szériája, méghozzá bravúr győzelemmel, hiszen a tavalyi bajnok Salzburg csapata volt az áldozat. Szombaton tovább folytatódott a nyerő széria a  HC Pustertal Wölfe ellen és az olasz csapat ellen ezzel továbbra is 100%-os a Volán mérlege, négyből negyedik alkalommal is begyűjtötte a Fehérvár a három pontot.

Az első harmadban még nem esett gól, azonban a második harmad 14. percében megtört a jég, Josh Atkinson értékesített egy szép beadást. (1-0). A harmadik harmad 4. percében Anze Kuralt bombázott a kapuba, tovább növelve a Volán előnyét (2-0).

Az eredmény a meccs további részében már nem változott, így tökéletes hétvégét zárhatott a Volán két győzelemmel.