Hibátlan hétvége, Dornbirnban is győzni tudott a Volán

Az Innsbruck után a Dornbirnt is legyőzte a magyar ICEHL-csapat, amely a hatpontos hétvégének hála felkapaszkodottt a második helyre a táblázaton. Mihály Ákos és Szabó Dániel találata után a győztes gólt Andrew Sarauer ütötte a harmadik harmadban.
DEC - Hydro Fehérvár AV19 2-3 (1-1, 1-1, 0-1)
2020.11.22. 20:13 |

Fehérvári támadásokkal indult a mérkőzés, Petan már a 2. percben vasat lőtt, a hazaiak először a 8.-ban kerültek helyzetbe, Janus védett. A magyar gárda rövidesen megszerezte a vezetést, Mihály Ákos lőtte be Hargrove passzát, a fiatal támadónak ez már a második gólja volt a szezonban. Az előny nem tartott ki a szünetig, Nilsson a 16. percben fórban egalizált, 1-1. A második menetben állandósult az oda-vissza játék, az események az utolsó percekben gyorsultak fel, előbb Fröwis fordított, majd Szabó Dániel egyenlített a kapu előteréből, 2-2. Maradt a döntetlen a táblán az 56. percig, amikor is Stipsicz passzából talált be Sarauer, 2-3, a mieink nyertek, ezzel összejött a 6 pontos hétvége, jöhet az idegenbeli rali folytatása a következő héten - tudósított a jegkorongblog.hu

A Hydro Fehérvár AV19 sorai: Janus (Kornakker) – Stipsicz, Campbell, Hargrove, Hári, Kuralt – Caruso, Vas, Erdély, Sarauer, Petan – Geiger, Szabó D., Sárpátki, Bartalis, Mihály – Kovács, Szita.a