Hazai pályán is jól szerepeltek a Delfin SE fiatal úszói

A Csitáry G. Emil Uszodában rendeztek korosztályos úszóversenyt, amelyen két napon keresztül előbb a 8-11 évesek, majd a 12 évnél idősebbek mutatták meg tudásukat. A székesfehérvári Delfin SE fiataljai több számban is dobogóra állhattak, illetve egyéni csúcsot javítottak.
2018.04.25. 09:24 |

A Delfin összesen huszonnyolc úszóval állt rajthoz a hazai rendezésű korosztályos viadalon. Sokan több számban is bizonyíthattak és több érmet szereztek, a legfontosabb persze mindenkinél az egyéni legjobbak elérése vagy megközelítése volt. Nem minden versenyszámban osztottak érmet, az időeredmények alapján azonban felállították a rangsorokat.

A Delfin SE úszói közül Varró Ádám Levente négy, Czifra Patrik kettő, Juhász Milán és Gelencsér Kolos egy-egy számban szerzett első helyezést. Második lett Szabó Kiss Zétény (2), Gelencsér Kolos (2), Kasó Bence, Fekete Bertalan, Czifra Kiara, Czifra Patrik, Varró Ádám Levente (1-1). A harmadik helyezettek: Vaskó Bálint, Fekete Bertalan, Czifra Patrik, Kasó Bence, Juhász Milán, Szabó Kiss Zétény, Juhász Máté.

Ugyancsak jól szerepelt, negyedik lett  Zsiga Annamária, Király Levente, Várnagy Zalán, Dávidházi Ádám, és egy ötödik helyezéssel Szelényi Blanka.