Hazai pályán egyenlíthet vasárnap a bronzért zajló csatában a MÁV Előre SC

A Női Extraliga harmadik helyéért zajló csatában 0-1-s hátrányba került a MÁV Előre SC-Foxconn csapata a Swietelsky-Békéscsaba ellen. Az alföldi csapat 3-1-es sikere után április 14-én, vasárnap javíthatnak a fehérváriak.
2024.04.11. 21:20 |

A MÁV Előre SC-Foxconn női csapata két hét szünetet követően utazhatott a Swietelsky-Békéscsaba otthonába. A Vasas Óbuda elleni elődöntős vereséget kiheverve, kipihenten kezdhetett a fehérvári csapat, azonban a Békéscsaba élt a hazai pálya előnyével és 3-1 arányban megnyerte a mérkőzést. A két csapat április 14-én, vasárnap 17.00 órakor találkozik újra a Videoton Oktatási Központban.

A korábban lejátszott, egymás elleni mérkőzések alapján a Békéscsaba az esélyesebb, azonban – miután a legutóbbi 5 mérkőzésből mindössze 1-t nyert meg a MÁV Előre SC – Lukasz Prybylak vezetőedző szerint az első meccsen nagyon hiányzott a pályáról a csapatkapitány, valamint a hazai közönség támogatása, így mindenkit arra kért: látogasson ki a VOK-ba és buzdítsa a csapatot.