-
Programok a MET Arénában
Egymást érik a rendezvények, illetve a sportesemények a MET Arénában februárban. A hónap a jégkorong magyar kupa döntőjével kezdődik, de jégdiszkó, a Menopauza musical és nemzetközi szinkronkorcsolya-verseny is várja a nagyérdeműt!
2026.01.30. -
Fair Play díjas ARAK-os
Az ARAK tájfutója a 2024. évi Rövidtávú OB-n történt sportszerű cselekedetéért kapta a trófeát. Cselekedete nem csak a ARAK és a Tájfutó, hanem az Olimpiai közösség számára is példaértékű szemlélet.
2026.01.29. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
Háromból három: ismét nyertek a MÁV Előre férfi röplabdázói
A Szolnok elleni idegenbeli és a Rákosmente elleni hazai háromszettes siker után a férfi röplabda NB I harmadik fordulójában a dabasi OBO Arénában lépett pályára az U17-es válogatott ellen a MÁV Előre SC-Foxconn, amely ezúttal csupán nyolc játékosa nevezett a találkozóra.
Bár az első pontot Boa Szabolcs révén a Fejér megyeiek szerezték, a mérkőzést mégis a korosztályos válogatott kezdte jobban, de Leonardo Dodáék 9:5-re fordítottak. Az U17-es nemzeti csapat 10:10-nél még visszajött a meccsbe, az első felvonást így is Dávid Zoltánék nyerték 25:15-re.
A második játszmában 11:10-re is vezettek az U17-esek, de ezután ismét összekapták magukat a vendégek és 25:16-ra hozták a második szettet. A harmadik játszma is hasonló képet hozott, mint az első kettő, a nemzeti együttes ezúttal 7:7-ig tudta tartani a lépést Kholman Norbertékkel, akik ezután 12:8-ra húztak el, végül a szettet 25:16-ra, a mérkőzést pedig 3:0-ra nyerték meg, így három mérkőzés után továbbra is hibátlanok az NB I-ben.
Férfi röplabda NB I, alapszakasz, 3. forduló
U17-es válogatott – MÁV Előre SC-Foxconn 0:3 (-15, -16, -16)
MÁV Előre SC-Foxconn: Deliu, Doda 11, Kulcsár A. 9, Boa 18, Balázs B. 11, Kholman 10. Csere: Takács M. (liberó). Vezetőedző: Dávid Zoltán
Dávid Zoltán vezetőedző: “Örülök a kötelező győzelemnek! Minden szett eleje szorosan alakult, ami a fiatalok válogatottjának lendületével magyarázható, de a végeket mi bírtuk jobban. Ezúttal mi számítottunk rutinosabb csapatnak.”
A MÁV Előre SC-Foxconn legközelebb november 14-én, vasárnap 17 órától a Dág KSE vendégeként lép pályára, míg a következő hazai mérkőzésre november 21-én, vasárnap a MEAFC-Miskolc ellen kerül sor.