Három góllal is vezetett, de csak egy pontot szerzett a Volán

Remek első harmadot produkált a Salzburg ellen a Hydro Fehérvár AV19, de a vendégek a második játékrészben már majdnem leolgozták háromgólos hátrányukat. A harmadikban sikerült nekik, a hosszabbítás utáni szétlövésben pedig nyertek is.
2021.11.26. 21:58 |

Nagyon hatékony volt az első harmadban a Volán, kevés lövésből épített háromgólos előnyt az Ifj. Ocskay Gábor jégcsarnokban. Ausztriával ellentétben itt lehettek nézők a csarnokban, ünnepeltek is Erdély, Petan és Németh góljánál, de a Salzburgot nem zökkentette ki végleg, hogy komoly hátrányba került. A második harmadban viszonylag hamar szépítettek az osztrákok, sőt, egy gólra csökkentették htrányukat. A harmadikban pedig egy emberelőnyt kihasználva ki is egyenlítettek.

A hosszabbítás nem hozott újabb gólt, a szétlövésben pedig jobb volt a Salzburg. Kétszer is betalált, így a számára pocsék kezdés után két pontot elvitt Fehérvárról, másodszor győzve le a szezonban a mieinket. Vasárnap sem lesz könnyű dolga Kevin Constantine csapatának, a Klagenfurt otthonában próbálhat meg javítani a Volán.

Hydro Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg 3-4 (3-0, 0-2, 0-1, 0-0, 1-0) szétlövés után.