Harmadik alkalommal tekertek együtt a családok a III. Bringásfehérvári Felvonuláson

Már harmadik alkalommal tekertek együtt kicsik és nagyok a hétvégén a III. Bringásfehérvári Felvonuláson. A megmozdulás kísérőprogramján a kicsiket akadálypályával, a kicsit nagyobbakat kerékpár szépségversennyel várták.
2025.05.24. 16:33 |
Harmadik alkalommal tekertek együtt a családok a III. Bringásfehérvári Felvonuláson

Kicsik és nagyok egyaránt két keréken érkeztek szombat délután a Haleszbe.

Innen indul a 3. Bringásfehérvári Felvonulás, a Magyar Kerékpáros Klub Szervezésében. "A Magyar Kerékpáros Klub legfőbb célja a kerékpáros közlekedés népszerűsítése. Mint minden eseményünk, ez a szombati program is erről szól. Ez egy nagyszerű közösségi élmény és kiváló családi program is egyben." - mondta el a felvonulás szervezője, Fellegvári László. 

Rendőri felvezetéssel egy kilenc kilométeres kört tettek a városban a felvonulásra érkezők, melyet nagyjából egy óra alatt tekertek le.

Ugyanakkor a kísérő programokkal is várták az érdeklődőket. "A gyermekek számára egy bringás akadálypályát építettünk. Ez egy nagyon népszerű program. Az elmúlt alkalmakon is nagyon élvezték a gyerekek. Ezen kívül mindenki kipróbálhatja magát egy gyorsulási bringás versenyen, és idén biztattunk mindenkit arra is, hogy nevezze be kerékpárját a Bringásfehérvár Szépe Kerékpár Szépségversenyre." - sorolta a programokat a Magyar Kerékpáros klub területi szervezője. 

A legszebb kerékpárokat öttagú zsűri díjazta. A támogatóknak hála pedig értékes nyereményeket is hazavihettek a legpofásabb biciklik tulajdonosai.