-
Hazai pályán kezd a Volán
Szeptember 18-án a Linz ellen kezd a Volán és október 2-án rendezik a szezon első magyar rangadóját a Hydro Fehérvár AV19 és a Ferencváros között az osztrák jégkorongliga alapszakaszában. A liga honlapja szerint a mérkőzés 19.15 órakor kezdődik majd a MET Arénában, ahogy a két együttes december 28-án sorra kerülő székesfehérvári találkozója is.
2026.07.28. -
Három dobogós helyezés
A 131. Atlétikai Magyar Bajnokság került megrendezésre, ahol az Alba Régia Atlétikai Klub versenyzői is rajthoz álltak. A kétnapos versenyen több értékes helyezés, egyéni csúcs és három dobogós eredmény is született.
2026.07.27. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Győztes hazai gól a 90. perc végén, ami 3 pontot ért
MOL Fehérvár FC Kecskemét 2-1 (1-1)
Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó, 2046 néző. Vezette: Farkas Á.
Gólszerző: Nego (31.), Stopira (90.) ill. Katona B. (40.)
MOL Fehérvár: Rockov - Nego, Fiola, Larsen, Stopira, Hangya - Rúben Pinto (Sabanov, 92.), Pokorny (Dárdai, 72.) - Bamgboye (Kastrati II, 66.), Kodro (Zivzivadze, 72.), Bumba (Schön, 66.). Vezetőedző: Michael Boris.
Kecskemét: Varga Á. - Rjasko, Pejovics (Szalai G., a szünetben), Belényesi, Meszhi (Duranovic, 68.) - Szuhodovszki (Nagy K., 61.), Vágó, Katona M., Zeke - Szabó L. (Szabó A., 81.), Katona B. (Gréczi, 61.). Vezetőedző: Szabó István.
Az első játékrészben a Fehérvár támadott, a Kecskemét masszívan védekezett. Funsho távolról eleresztett bombája zörgette mega kapufát. A 31. percben Nego lövése talált utat a kapuba, a 40. percben Rockov nagy hibáját kihasználva Katona B. egyenlített. A térfélcsere után nem sok minden történt, de az utolsó negyedórában nagyon nyomott a hazai csapat, aminek a 90. perc végén meglett az eredménye, Stopira jól használta a fejét, szépen fejelt a kapuba, ezzel nyert a Vidi, és ezzel megszakította a Kecskemét veretlenégi sorozatát.
Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd