Győzelmével újra a rájátszásba jutott a Hydro Fehérvár AV19!

Vienna Capitals csapatát fogadta pénteken este hazai pályán a Volán és győzelmével újra bejutott a Playoff körbe! A létfontosságú győzelemhez szükséges gólokat Leavens és Hári szerezték. A Hydro Fehérvár AV19 a 2. csapat, amely bebiztosította a helyét a rájátszásban. Hydro Fehérvár AV19 - spusu Vienna Capitals 2-1 (0-1,1-0, 1-0)
2024.02.02. 21:48 |

Hydro Fehérvár AV19 - spusu Vienna Capitals 2-1 (0-1,1-0, 1-0)

Nem indult jól a meccs a Volán számára, az első harmad után a vendégeknél volt az előny Ticar találatával. A második harmad 16. percében Daniel Leavens bombája hozta vissza a reményt (1-1), majd a harmadik harmad első percében Hári János előnyben szerzett találata már nem csak a győzelmet, hanem a rájátszást is jelentette a Volán számára. (2-1). A Hydro Fehérvár AV19 a 2. csapat, amely bebiztosította a helyét a rájátszásban, a bécsiek ellen aratott győzelem után már nem szorulhatnak ki a top 6-ból!