-
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
51. diplomaátadó a KJE-n
A MET Arénában rendezte meg 51. diplomaátadó ünnepségét a Kodolányi János Egyetem csütörtökön. A székesfehérvári központú felsőoktatási intézményben ebben a félévben több mint nyolcszáz hallgató szerzett diplomát, közülük közel ötszázan személyesen vették át oklevelüket az ünnepségen.
2026.06.25. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25. -
Lejárnak a régi személyik
Augusztus 3-tól végleg érvényüket vesztik a régi típusú, könyv formátumú, határidő nélkül érvényes személyazonosító igazolványok. Az új okmányok igénylését elsősorban a kormányablakokban lehet intézni.
2026.06.25.
Gálaműsorral ért véget az Árpád Szakképző Iskola 125 éves évfordulójára szervezett ünnepi hét
Pénteken délután a Vörösmarty Színházban rendezett gálaműsorral ért véget az Árpád Szakképző Iskola 125 éves fennállásának alkalmából rendezett ünnepi hét. Az ünnepségen a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is méltatta az Árpád Szakképzőben folyó munkát.
2008.10.17. 17:48 |
Idén ünnepli 125 éves fennállását az Árpád Szakképző Iskola. Pénteken délután a Vörösmarty Színházban rendezett gálaműsorral ért véget az iskola ünnepi hete.
Az Árpád Szakképző Iskola fennállásának 125 éves évfordulóján egész hetes eseménysorozatot szerveztek, melynek keretében komolyzenei koncerttel, emléktábla avatással és pénteken a Vörösmarty Színházban rendezett gálaműsorral ünnepelték az iskola születésnapját - mondta Szabó Ágnes az Árpád Szakképző Iskola igazgatója.
A péntek délutáni ünnepségen a Vörösmarty Színház színpadán az iskola diákjai és tanárai is szerepeltek. Az ünnepség elején pedig a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is méltatta az Árpád Szakképzőben folyó munkát. Az Árpád Szakképző Iskola az egyik legrégebbi oktatási intézmény a városban és olyan szakmacsoportokat is oktatnak, amelyek már a múlt század elején is megtalálhatók voltak a képzési palettán.
Az Árpád Szakképző Iskola fennállásának 125 éves évfordulóján egész hetes eseménysorozatot szerveztek, melynek keretében komolyzenei koncerttel, emléktábla avatással és pénteken a Vörösmarty Színházban rendezett gálaműsorral ünnepelték az iskola születésnapját - mondta Szabó Ágnes az Árpád Szakképző Iskola igazgatója.
A péntek délutáni ünnepségen a Vörösmarty Színház színpadán az iskola diákjai és tanárai is szerepeltek. Az ünnepség elején pedig a város polgármestere Warvasovszky Tihamér is méltatta az Árpád Szakképzőben folyó munkát. Az Árpád Szakképző Iskola az egyik legrégebbi oktatási intézmény a városban és olyan szakmacsoportokat is oktatnak, amelyek már a múlt század elején is megtalálhatók voltak a képzési palettán.