-
Sportkínálat a hétre
Ezen a héten is bőséges kínálat várja a fehérvári sportbarátokat. A röpladba, a kézi- és kosárlabda, de a hoki és a labdarúgás szerelmesei is találhatnak számukra kedves rangadót!
2026.03.17. -
Itt a Fehérvár Enthroners menetrendje
A 2026-os amerikaifutball-idényt az osztrák első ligában játszó csapat közösségi oldalán közzétette a bajnoki sorsolást. A Koronázók március 28-án Salzburgban indítják a szezont, az első hazai találkozóra pedig április 18-án kerül sor a First Fielden. Az Enthroners szeretettel várja a drukkereket a mérkőzéseire!
2026.03.16. -
Sulikézi Fesztivál
Harmadik alkalommal rendezték meg a Sulikézi Fesztivált a Köfém Sportcsarnokban. Az esemény a Magyar Kézilabda Szövetség versenyrendszerének részét képezi.
2026.03.09. -
Bál a gyerekekért
Nyolcadik alkalommal rendezték meg az Ifj. Ocskay Gábor Alapítvány hagyományos bálját. Az est bevételéből a fiatal jégkorongozókat és a Fejér Vármegyei Gyermekotthon lakóit támogatják.
2026.03.04.
Újabb győzelem Kecskeméten - hatalmas csatában került közel az elődöntőhöz a MÁV Előre
A tavaly ezüstérmes MÁV Előre 3-2-re nyert a Kecskemét vendégeként a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjének keddi, második mérkőzésén, ezzel 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A párharc harmadik összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Kecskeméti RC-MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 21, 19, -14)
Kecskeméti RC-MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 21, 19, -14)
2024.03.19. 21:56 |
Az első két szettben a MÁV Előre irányított és az albán Redjo Koci, valamint a válogatott Pesti Marcell ponterős játékának köszönhetően mindkettőt meg is nyerte, ezt követően azonban a Magyar Kupa-bronzérmes hazaiak játéka - főleg támadási hatékonyságban, majd sáncmunkában is - jelentősen feljavult, így egyenlítettek.
A rövidített, ötödik játszma végig szoros küzdelmet hozott, de a végén a vendégek rutinja döntőnek bizonyult, mert a kecskemétiek a hajrában egy nyitást és két támadást is elrontottak.
A 130 perces találkozó legeredményesebbjeként Pesti 26 pontot szerzett, Koci 25-ig jutott, míg hazai oldalon Varga Péter 23, Kecskeméti Bálint pedig 22 ponttal zárt.