Fekete Ferenc bronzérme az ifjúsági úszó OB-n

Hatvan úszóegyesület több száz versenyzője vett részt a LXXXIX. Országos Ifjúsági Bajnokságon Hódmezővásárhelyen. A Delfin Sportegyesületet Ács Barbara, Czifra Patrik,  Fekete Ferenc, Varró Ádám Levente, Velner Viktor képviselték. Fekete és Varró szállították az eredményeket a várakozásnak megfelelően. A többiek serdülő korúak így számukra felkészülési lehetőség volt a Serdülő OB-ra, cél a legjobb eredményeik megjavítás volt.
2017.05.30. 09:14 |
Fekete Ferenc 50m gyorson harmadik helyen végzett 23,46 másodperces idővel.
100 méter gyorson ötödik lett (51,67), 50 mellen pedig hetedik (30,21).
Varró Ádám Levente lába a 100 méter hát rajtjánál lecsúszott, így 55 századmásodperccel lemaradt a dobogóról, negyedik lett 58,01-es idővel.  Továbbbi eredményei: 50 méter pillangó 5.hely (25,65), 100 pillangó 6. hely (56,12), 200 hát 6.hely (2:09,52), 50m hát    8.hely (27,26).