Fehérvári aranyérem a rövidpályás úszó országos bajnokságon

Százhalombattán rendezik az úszók rövidpályás országos bajnokságát. Az év utolsó jelentősebb hazai megmérettetésén a fehérvári klubok is ott vannak, a Hullám 91 pedig már bajnoki címmel is büszkélkedhet! Női 50 méter pillangón Bordás Beatrix lett magyar bajnok.
2018.11.09. 14:48 |

Sárdi Ákos tanítványa az előfutamok során is a legjobb időt úszta, 0:26,47-tel érte el, hogy a négyes pályán rajtolhatott a döntőben. Bordás Beatrix ott további három tizedet javított idején, és végül 0:26,17-tel szerezte meg az első helyet. Előzőleg 50 gyorson is döntős volt, ott negyedik lett a Hullám kiválósága (0:25,53). Bordás tavaly egy arannyal és egy ezüsttel zárt a rövidpályás OB-n, idén is gyarapíthatja még a készletet.

A 4x50 méteres mix vegyes váltóban döntős volt a Delfin SE csapata, Varró Ádám Levente, Börcsök Dániel, Örvödi Petra, Gyurinovics Lili, hetedik lett a fehérvári váltó.