-
Oláh Miki a Real Betisnél
Újabb rangos nemzetközi elismerés érte a Főnix Gold FC utánpótlását: a klub 2015-ös korosztályának játékosa, Oláh Miklós meghívást kapott a Real Betis által szervezett The Best nemzetközi táborba, amelyet Sevillában rendeznek meg.
2026.07.31. -
Változások a MÁV csapatánál
A MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapatának keretében több változás is történt a nyáron: a kulcsemberek mellett távozott az argentin sikeredző, Omar Pelillo is. A klub az utóbbi hetekben számos szerződéshosszabbítást és új igazolást bejelentett. Sorsoltak a CEV Challenge Kupában is, ahol a svájci TSV Jona csapata vár a mieinkre.
2026.07.30. -
Bízva a jó folytatásban
4-0-ás győzelemmel kezdte a másodosztályú bajnokságot a Videoton. A jó rajtot szombaton az első idegenbeli mérkőzés követi, a tavaly még NB I-es Kazincbarcika otthonában.
2026.07.31. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27.
Ez már a hatodik - a Znjojmót is legyőzte a Fehérvár AV19
Remek napokat él át a Fehérvár AV19, a Volán zsinórban hatodik meccsét nyerte meg szerdán. Ezúttal a Znojmo otthonából sikerült elhozni a három pontot.
Orli Znojmo – Fehérvár AV19 5-7 (0-1, 0-3, 5-3)
A Fehérvár AV19 múlt pénteken a komoly gondokkal küzdő Medvescsak Zagrebet vert 5-0-ra idegenben, majd egy nappal később hazai környezetben ütötte ki az Innsbruckot a gárda (8-1). Kedden pedig Znojmóban volt jelenése a Hannu Järvenpää alakulatának. A Volán a második harmad végére négygólos előnyt épített ki, miután Koskiranta a 17., Kuralt a 24., Sarauer a 27., míg Sille a 39. percben volt eredményes. A záró húsz percre azonban felébredt az EBEL cseh együttese, a 49. percben már csak egy volt közte. Ekkor azonban ismét rákapcsolt a fehérvári csapat, és Stipsicz, Meland, valamint Sarauer góljai után 7-3 állt az eredményjelzőn. A végén még szépített a Znojmo, de ez már csak a végeredmény kozmetikázását szolgálta, a Fehérvár AV19 7-5-re győzött. Ezzel pedig továbbra is tapad a tabella első hatosára. Folytatás pénteken, a Vienna Captials ellen.
Orli Znojmo – Fehérvár AV19 5-7 (0-1, 0-3, 5-3)
Gólszerzők: Koskiranta, Kuralt, Sarauer (2), Sille, Stipsicz, Meland, illetve Kruckovyc, Nemec, Kalus, Bulin, Kujawinski.