-
ARAKos tájfutók sikerei
Horváth Csegő és Pintér Gergő válogatottként képviseli Magyarországot a korosztályos Európa-, illetve Világbajnokságon.
2026.06.15. -
Válogatott kosármeccs a MET-ben
Július 6-án Székesfehérvár, azon belül is a MET Aréna ad otthont a magyar férfi kosárlabda-válogatott Belgium elleni világbajnoki selejtezőmérkőzésének. Az Alba Fehérvárt Pongó Marcell képviseli a nemzeti csapatban. A szurkolók több korábbi Alba-kedvenccel is találkozhatnak majd az Arénában.
2026.06.15. -
Futóterápia
Van egy módszer, ami segít leküzdeni a szorongást, a depressziót, ellenállóbbá tesz a stresszel szemben, támogatja a gyászfolyamatot, a traumák feldolgozását, de addiciók és kiégés esetén is hatékony.
2026.06.12. -
Indul a vb!
A Mexikó-Dél-afrikai Köztársaság párosítással helyi idő szerint csütörtök este elrajtol a 2026-os labdarúgó-világbajnokság. A belvárosi teraszok készen állnak a nyitányra.
2026.06.11.
Trevor Cheek mesterhármasával győzte le a Volán a Linzet a MET Arénában
Hydro Fehérvár AV19 – Black Wings Linz 4–2 (2–0, 0–2, 2–0)
3200 néző láthatta, ahogy a Hydro Fehérvár AV19 és a Linz összecsapása előtt az Ultrabalaton és Spartathlon győztes Mórocza Andrea elvégezte az ünnepélyes korongbedobást. A fehérvári ultrafutó szerencsét hozott a Volánnak, legalábbis az első harmadra! A 16. perc végén egy kontránál kettő az egyben mehetett a Fehérvár, Trevor Cheek a passz helyett a lövést választotta, és milyen jól tette, a korong a kapu jobb oldalában kötött ki, 1–0! Harmincöt másodperc volt hátra a szünetig, amikor Cheek fonákból, közvetlen közelről vette be a linzi kaput. 2–0-s haza előnnyel mentek pihenni a csapatok.
A második húsz percre Fortuna elengedte a Volán játékosainak kezét. Előbb Stipsicz Bence hibája után robogott el a Linz, Henrik Neubauer kíméletlenül lőtt Reijola kapujába. Kevesebb mint két perccel később a 33. percben pedig Brian Lebler egyenlített egy ritkán látott szerencsés góllal.
A harmadik harmad elején hamar megszerezte a vezetést a Volán, Hári János volt jókor jó helyen, a válogatott támadó egy kipattanót vágott be a linziek kapujába, 3–2! Az 50. percben ismét kettő volt közte, Trevor Cheek emberelőnyből lőtte saját maga harmadik, a Volán negyedik gólját!
Hydro Fehérvár AV19 – Black Wings Linz 4–2 (2–0, 0–2, 2–0)
Gólszerzők: Cheek (3), Hári, illetve Neubauer, Lebler.