-
Nyári röplabdás tábor
A MÁV Előre nyári tábort szervez idén júniusban és júliusban a röplabda iránt érdeklődő, általános iskola alsó tagozatos gyermekek számára, ahova szeretettel várják a kezdőket és a haladókat egyaránt.
2026.04.30. -
Lépcsőfutás és gyaloglás
Május 2-án, szombaton reggel 9 órakor rajtol a Fehérvári lépcsőfutás az Aranybulla Emlékműnél. Az ingyenes közösségi sportrendezvényen három távot teljesíthetnek a versenyzők, emellett a szervezők külön kihívással készülnek a gyaloglók és a gyerekek számára is. Regisztrálni a verseny napján a helyszínen lehet.
2026.04.30. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Elődöntős mérkőzést hoz a nyuszi a VOK Sportcsarnokba
Férfi Extraliga elődöntő, 1. mérkőzés - 2024.04.01. hétfő 17:00 – Székesfehérvár, VOK Sportcsarnok - MÁV Előre Foxconn – Debreceni EAC
A Debreceni EAC csapatán keresztül vezet az út a döntőbe a tavalyi ezüstérmesnek. Omar Pelillo legénysége a hibátlan negyeddöntős teljesítmény után a székesfehérvári VOK Sportcsarnokban mérkőzik meg először ellenfelével húsvét hétfőn.
Az elődöntős rivális szintén kiváló formában kanyarodik a párharcra. Az előző fordulóban 3-0 arányban búcsúztatta a Pénzügyőr SE-t, az elmúlt tíz mérkőzéséből pedig mindössze kétszer állt a vesztes oldalon a FINO Kaposvár és a MÁV Előre ellen.
A két csapat mérlege az utóbbi években erőteljesen a kék-fehérek javára billen. Legutóbbi hat találkozójukon ötször győzedelmeskedett a MÁV Előre. A mérkőzésre online vagy kezdés előtt egy órával a helyszínen vásárolhatsz jegyet.