Előbb a Lurkó Gyermekvédelmi Egyesület ment bogárlesre, majd a bogárkák Debrecenbe

A Szabad Színház meghívására szívmelengető élményben volt része a saját családjuk nélkül élő gyermekeknek az Igézőben. A társulat Bogárka-Land c. előadását láthatták a kicsik az Igézőben. A produkciót ezután Debrecenbe utaztatta a társulat.
2026.02.25. 09:20 |
Előbb a Lurkó Gyermekvédelmi Egyesület ment bogárlesre, majd a bogárkák Debrecenbe

A bogarak életébe repítette el a kis nézőket, az ötletes díszlet és jelmezek, és a rengeteg humorral fűszerezett előadás.

Sok új információval lettek gazdagabbak a kis nézők, miközben harsány nevetésük, és tapsuk kísérte az 50 perces előadást. A produkció után néhány közös fotó is készült a szereplőkkel, így a gyermekotthonba érve, volt miről mesélni a többieknek.

A bogárkák a fehérvári előadást követően Debrecenbe látogattak.

A hétvégén ugyanis a cívisvárosban szervezték meg az idei Magyar Művek Szemléjét, az UgróDeszka Fesztiválon. Sakti-Bakti és a Csillagszemű Bogár, a hangyákkal és a szeméthasznosító bogarakkal ide is meghozták a tavaszt, a családok és a gyerekek nagy örömére. A Szabad Színház Bogárka-Land c. mesejátékát a fehérváriak legközelebb március 8-án, vasárnap 11 órakor láthatják a Fehérváriak, az Igézőben.