Egy győzelemre a döntőtől a MÁV Előre férfi röplabdázói

A hazai első találkozó után idegenben is győzött a MÁV Előre SC a férfi röplabda NB I Liga elődöntőjében. Németh Ödön együttese már 2:0-ra vezet a SZESE Győr elleni, három sikerig tartó párharcban, hazai pályán kivívhatja a továbbjutást.
2019.04.09. 09:04 |

A kisalföldi mérkőzésen az első szettet nagy különbséggel, 25:11-re hozták Guzmics Richárdék, a másodikban viszont megizzadtak és csak 25:23-ra tudtak nyerni. A harmadik etap egyben le is zárta a bajnokit, 25:17 lett a vége a MÁV javára. A 3:0-s sikerrel egyetlen győzelemre van a Fehérvár a döntőbe jutástól az NB I Ligában. Folytatás szerdán 18 óra 30 perctől, Székesfehérváron.