-
Hazai pályán kezd a Volán
Szeptember 18-án a Linz ellen kezd a Volán és október 2-án rendezik a szezon első magyar rangadóját a Hydro Fehérvár AV19 és a Ferencváros között az osztrák jégkorongliga alapszakaszában. A liga honlapja szerint a mérkőzés 19.15 órakor kezdődik majd a MET Arénában, ahogy a két együttes december 28-án sorra kerülő székesfehérvári találkozója is.
2026.07.28. -
Három dobogós helyezés
A 131. Atlétikai Magyar Bajnokság került megrendezésre, ahol az Alba Régia Atlétikai Klub versenyzői is rajthoz álltak. A kétnapos versenyen több értékes helyezés, egyéni csúcs és három dobogós eredmény is született.
2026.07.27. -
Győzelemmel kezdte az idényt a Vidi
Magabiztos győzelemmel kezdte a 2026/27-es NB II-es idényt a Videoton FC Fehérvár. A piros-kékek négy gólt szerezve, kapott találat nélkül múlták felül a tavalyi szezon negyedik helyezettjét.
2026.07.27. -
Két Albás a válogatottban
A magyar férfi kosárlabda-válogatott a MET Arénában, Belgium ellen aratott győzelmének is köszönhetően jutott tovább a világbajnoki selejtezők következő csoportkörébe.
2026.07.24.
Egy góllal a Hajduk Split nyert a MOL Fehérvár FC ellen az első edzőmérkőzésen
A két csapat 4x30, összességében 120 perces mérkőzést vívott egymással. A fehérváriaknál Kenan Kodro duplázott a horvát élvonal második helyezettje ellen.
Hajduk Split-MOL Fehérvár FC 3-2 (3-1, 0-1, 0-0, 0-0)
Huszti Szabolcs a Kovács D. - Bese, Serafimov, Stopira, Hangya - Pokorny, Kovács B. - Menyhárt, Houri, Funsho - Kodro kezdő tizenegyet küldte pályára a Hajduk ellen. Két tizenegyes volt az első 30 percben, a hatodikban a Split Livaja révén szerzett vezetést, majd a 9. percben Kodro értékesítette a Vidinek megítélt büntetőt. A 13. percben Livaja akcióból juttatta vezetéshez a Hajduk csapatát, majd a 25. minutumban Sahiti növelte az előnyüket. Az első félidő második szakaszának a végén, az 58. percben Kodro hozta vissza a meccsbe a Vidit.
Szünet után a Rockov - Nego, Larsen, Kojnok, Heister - Christensen, Pető - Schön, Dárdai, Kastrati - Szabó L. összeállításban folytatta a mérkőzést a MOL Fehérvár, így bemutatkozott Vidi-mezben a norvégTobias Christensen, valamint a felkészüléshez decemberben csatlakozott fiatal játékos, Pető Milán. Helyzetek voltak mindkét oldalon, de gól már nem született, a Hajduk Split nyert 3-2-re.
A MOL Fehérvár FC-re csütörtökön és pénteken edzés vár Novigradban, szombaton az Eszék elleni újabb felkészülési meccs következik Umagban.