Egerben játssza az idei szezon első Magyar Kupa mérkőzését a Vidi szombaton

Az Eger SE lesz a címvédő MOL Fehérvár FC első ellenfele a Magyar Kupa 2019-2020-as kiírásában, szeptember 21-én, szombaton 11:45 órakor a Szentmarjay Tibor Városi Stadionban. A mérkőzésre szóló belépőket meccsnapon, a helyszínen lehet majd megvásárolni. A jegyek egységesen 500 forintba kerülnek. "Bajnoki címre és Magyar Kupa-trófeára törünk, ehhez az első lépés az, hogy Egerben győzedelmeskedjünk" - emelte ki Kovács István.
2019.09.20. 08:46 |

1. Megleptés: fordított és győzött a Volán Salzburgban

Hiába vezetett az első harmad végén a Salzburg 2-0-ra, a Volán egyenlített, harminchat másodperccel a meccs vége előtt Kóger révén a győztes gólt is beütötte.

2019.10.18.
  2. Guyton hat triplát szórt, az Alba újabb pontgazdag meccset nyert meg

Az első három meccséből kettőt megnyerő Alba Fehérvár a három vereséggel kezdő, utolsó helyen álló Szegedet fogadta a kosárlabda-bajnokságban. A papírforma egyértelműen hazai sikert ígért, amit az első negyedben igazolt az Alba. Utána közelebb jöttek a vendégek, de szünet után Guyton vezérletével megszórta őket és simán nyert az Alba.

2019.10.18.
  3. Toborzót tart szombaton a First Fielden a Fehérvár Enthroners

Junior és felnőtt korosztályába is várja a jelentkezőket a székesfehérvári, HFL-győztes amerikai futball-csapat. A Fehérvár Enthroners Tryout keretében szombaton a Takarodó úti pályán ismerkedhetnek a sportággal és bizonyíthatják képességeiket azok, akik szeretnék magukat kipróbálni a tojáslabdás fociban.

2019.10.18.
  4. A tabella első helyezettje a második ellen - Mezőkövesden szerepel szombaton a Vidi

A MOL Fehérvár FC a válogatott szünet után Mezőkövesden folytatja bajnoki szereplését október 19-én, szombaton 17 órai kezdettel. A találkozóra a VidiShopban és online is lehetséges a jegyvásárlás. A jegyek elővételben pénteken 16:30-ig 1100 forintba, meccsnapon a helyszínen 1600 forintba kerülnek.