-
Júniusra költözik a FEZEN
A FEZEN 2026-ban a nyári fesztiválszezon egyik első nagy rendezvénye lesz. A júniusi időpont mellett megérkeztek az első fellépők is. A műfaji sokszínűségből jövőre sem enged a fesztivál, így Azahriahtól a finn Sonata Arctic metálzenekarig számtalan kedvencet felsorakoztató kínálattal készül a fehérvári fesztivál. És ez még csak az első “fellépőcsomag” a lista folyamatosan bővül - ígérik a szervezők.
2025.12.14. -
Élmény ajándékba
Varázslatos jégrevünek lehetett részese a Fehérvár VIP Klub két adományozójának jóvoltából szombat este a MET Arénában közel kétszáz nehéz sorsú, vagy fogyatékossággal élő fiatal és nevelőszüleik, valamint az őket segítő gondozók és gyermekeik. A Jégvarázs műsora előtt Székesfehérvár polgármestere is köszöntötte a jégshowra érkezőket.
2025.12.13. -
Bakelitbörze a Köfémben
December 14-én vasárnap hanglemez börzét tartanak a Kőfém Művelődési házban 10 és 14 óra között azok számára, akik kincsekre, karácsonyi ajándékra vadásznak. "
2025.12.13. -
Akik értünk dolgoznak Szenteste
Kedves karácsonyi műsorral köszönte meg az ünnepek alatt is szolgálatot teljesítők áldozatos munkáját az Arany János iskola Honvédelmi Szakköre. A Királykút Emlékházban pénteken rendezett, szeretetteljes ünnepségen a rendőrség, a honvédség, a katasztrófavédelem és a MÁV képviselői vettek részt, akik a Hétpettyes Óvoda és az Emerson által készített, névre szóló ajándékokat adtak át a diákoknak.
2025.12.12.
Dekorfestés a Királykúti Kreatívon - az SZKKK Fürdő sori épületében lesz a program
A népszerű sorozatban voltak már ékszerkészítő és őszi dekorációs foglalkozások, ezúttal pedig élményfestés, úgynevezett dekorfestő workshop lesz a Királykúti Kreatív következő programján november 16-án, szombaton délután három és este hét óra között.
A helyszín ezúttal az SZKKK Fürdő sori központi épülete lesz, a Csónakázó-tó mellett.
Klein Lisa, a RuszticDekor tulajdonosa tartja a workshopot, ahol strukturált képet készítenek a résztvevők 3D faldekoros technikával (kb. 60×80 centiméteres méretben), amelynek alapja farostlemez lesz. Az elkészült képeket természetesen mindenki hazaviheti, és akár ajándékba is adhatja, ezért érdemes lesz már előre kigondolni, hol-kinél lesz a helye, mert ez alapján választhat színeket az alkotó. Glettet, falfestéket, színező és effekt-pasztákat fognak használni a résztvevők, és megtanulják a szárazecset technikát, valamint a strukturált glettminták készítését.
A programra csak online váltható belépő a fehervariprogram.hu/jegy oldalon, az ár tartalmazza az elkészített képeket – az ehhez szükséges alapanyagot és szakmai segítséget –, valamint harapni- és innivalót is, amellyel teadélután hangulatúvá válhat az esemény. A rendezvény 6 fő esetén indul, és legfeljebb 12 főt tudnak fogadni a szervezők.