-
Kikaptunk a döntőben
A címvédő Ferencváros nyerte a jégkorong Magyar Kupát, miután a vasárnapi döntőben kétgólos hátrányból fordítva, az 58. percben ütött góllal és egy üres kapus találattal 4-2-re legyőzte a házigazda Hydro Fehérvár AV19-et a MET Arénában.FTC-Telekom - Hydro Fehérvár AV19 4-2 (1-2, 1-0, 2-0)
2026.02.01. -
Idegenben kezd a Vidi
A Videoton hétfőn este nyolc órától a Budapest Honvéd FC otthonában kezdi meg a tavaszi idényt. Próbáltunk a lehető legjobban felkészülni a Honvédból, jó mérkőzésre, sok nézőre és jó tavaszi rajtra számítok - mondta Pető Tamás vezetőedző a klub honlapjának.
2026.02.01. -
Fésüs Irén Emléktorna
A Felsővárosi Általános Iskolában rendezték meg a IV. korcsoportos lány röplabda diákolimpia városi döntőjét, amely idén Fésüs Irén egykori válogatott röplabdázó emlékét őrizte. A négy részt vevő iskola közül az első két helyezett a megyei döntőben képviselheti Székesfehérvárt.
2026.01.28. -
Itthon készül a Vidi
Nem utazott edzőtáborba, a jól ismert hazai kulisszák között készül a tavaszi folytatásra a Videoton. Az NBII-es bajnokság február elején folytatódik.
2026.01.15.
Az I. Fejér Megyei Teqball Kupát rendezik szombaton a Tóvárosi Iskolában
Az MLSZ Fejér Megyei Igazgatósága szervezi azt az amatőr teqball versenyt, amelynek keretében a nevezók kipróbálhatják, hogyan boldogulnak a lábtenisz és az asztalitenisz speciális elegyével. Az eseményen nemzetközi szinten sikeres játékosok is tartanak bemutatót.
2019.01.18. 15:11 |
A magyar szabadalomnak számító teqball egyre népszerűbb világszerte, a domborúan meghajlított asztalon játszott lábtenisznek már Világkupa-versenye is volt, és sok sztár szereti kiegészítő sportként űzni. Most a fehérváriak is láthatják, hogy bánnak a labdával azok, akik már régebben játsszák a teqballt, illetve a jelentkezők egyéniben és párosban kipróbálhatja magukat az asztalnál. Az I. Fejér Megyei Teqball Kupára ingyenes volt a nevezés, szombaton reggel 9 órától rendezik a meccseket.
A kupa keretében bemutató mérkőzést tart Sipos Árpád és Blázsovics Ádám világbajnoki ezüstérmes játékosok, őket rögtön a torna kezdetén tekinthetik meg az érdeklődők. A teqball-kupa helyszíne a Tóvárosi Általános Iskola tornaterme.