Az egy lőtt gól kevés – hazai pályán kapott ki a Hydro Fehérvár AV19

Ahogy korábban kétszer is, így ezúttal is 3-1-re győzte le a Hydro Fehérvár AV19 együttesét az Innsbruck. Rob Pallin gárdája a középső harmadban kétszer is előnybe került, a végén pedig az üres kapu előtt sem hibáztak a Cápák.

2020.02.14. 21:54 |

Hét és fél perc alatt hat percet töltött emberelőnyben a Hydro Fehérvár AV19 az Innsbruck elleni összecsapás elején, mégsem sikerült gólt lőni. Jött emberelőny a másik oldalon is, de húsz perc után maradt 0-0 az állás. A második harmadban Ouzas bravúrjai is kellettek ahhoz, hogy ne kerüljön hátrányba a Volán, de fehérvári kapus sem tudott már mit tenni a 28. perc végén, amikor Herbert bombája kötött ki a kapuban. Még a harmadban összejött az egyenlítés, Sarauer elé került a korong a 38. perc derekán, a remekül kiugró rutinos támadó pedig nem hibázott, és közelről értékesítette Tikkanen átadását. Nem tartott sokáig a fehérváriak öröme, alig több mint egy perccel később Spurgeon ismét vezetéshez juttatta a vendégeket. Campbell kiállítása miatt a záró harmadot emberhátrányban kezdte a Volán, de ebből nem lett baj. Sőt, kezdett magára találni a Karhula-csapat. Az újabb egalizálás azonban elmaradt, hiába vitte le végén kapusát a finn mester… Ráadásul a jött Thörnberg, aki az Ouzas üres kapujába lőtte a korongot. Így pedig a szezonban harmadszor, Székesfehérváron másodszor is 3-1-re győzte le a Volánt az Innsbruck. Folytatás vasárnap a Dornbirn ellen hazai pályán.

Hydro Fehérvár AV19 – Innsbruck 1-3 (0-0, 1-2, 0-1)
Gólszerzők: Sarauer, illetve Herbert, Spurgeon, Thörnberg.