Ismét nyert a Red Bull Salzburg a Hydro Fehérvár AV19 ellen

A Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapata Salzburgban járt az ICE HL újabb játéknapján. Néhány napja az EC Red Bull Salzburg Székesfehérváron győzött a fehérváriak ellen, most hazai pályán akarta ezt megtenni. A fehérváriakat meg a visszavágás vágya fűtötte. De ismét a Salzburg nyert.
2023.01.10. 21:33 |

EC Red Bull Salzburg-Hydro Fehérvár AV19 4-1 (0-1, 2-0, 2-0)

Az első harmadban a Hydro Fehérvár AV19 együttesének az akarata érvényesült, nyerték ezt a játékrészt. A következő kétszer 20-20 percben a Salzburg két-két gólt szerzett, és ezzel győzött.

EC RED BULL SALZBURG: Tolvanen – Robertson (1), Lewington / MacWilliam, Genoway / Stapelfeldt 1, Schreier / Maier, Steffler – Huber (1), NISSNER 1 (1), Loney (1) / Meyer, Wukovits, Schneider 1 / Huber, Baltram 1, Thaler / Auer, Heigl, Predan. Vezetőedző: Matt McIlvane

HYDRO FEHÉRVÁR AV19: O. Roy – Fournier, Mihály Ákos / Csollák, Szabó Dániel / T. Campbell – Erdély Cs., Hári J., Kuralt / Leclerc, Findlay, Petan / Rétfalvi, SARAUER 1, Ambrus G. / Vértes, Németh K., Terbócs. Vezetőedző: Kevin Constantine

Kapura lövések: 45–18. Gól – emberelőnyből: 4/0, ill. 3/0

MESTERMÉRLEG

Matt McIlvane:Akárhányszor játszunk a Volánnal, mindig nagy a rivalizálás, hiszen különleges pillanatokat hozott a múltban ez a párharc. Együttesem küzdött, hogy a kapott gól után megfordítsa a meccset, és a középső harmadban sikerült is neki. A harmadik játékrészben is nyomást helyeztünk ellenfelünkre, igazi csapatmunka eredménye a győzelmünk.

Kevin Constantine:Nagyon büszke vagyok a csapatomra, a rengeteg sérülés ellenére jól teljesítettek a nekik idegen pozícióban szereplő játékosaim. Nem könnyű annak, aki mindig is csatárt játszott, az edzője pedig hátra rendeli. Mi szereztük az első gólt, de ilyen kevés játékossal nem volt esélyünk.