Retro '99 - Alba Volán-Dunaferr gálameccs lesz pénteken

Jöhet egy kis retro? Ha újra 1999-ben éreznéd magad, gyere és ünnepeljük együtt a székesfehérvári jégkorongcsapat első újkori bajnoki címének 20. évfordulóját! A megyei riválisok 1999-es keretekkel újra a jégen, a körítés pedig igazi nosztalgiahangulatot varázsol az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokba szeptember 6-án pénteken, 18:30 órai kezdettel. A belépés díjtalan.
2019.09.04. 12:35 |

1. Újabban nyerni jár Salzburgba a Volán, most ötöt lőtt a Red Bullnak!

Andrew Yogan parádézott, két-két góllal és gólpasszal járult hozzá, hogy a Hydro Fehérvár AV19 meglepően simán kiütötte a liga elitalakulatát. Hannu Järvenpää csapata ebben a szezonban mindkét alapszakasz-meccsét megnyerte Salzburgban, egyben tökéletes hétvégét zárt. Hat pontot szerzett az első és az utolsó helyezett ellen a Volán, és jelezte, még nem mondott le az első ötbe kerülésről.

2019.12.15.
  2. Két gólt szerzett, egyet sem kapott a MOL Fehérvár az év utolsó bajnokiján

Kisvárdán javított renoméján a MOL Fehérvár FC, amely a bajnokság középmezőnyéhez tartozó ellenfele otthonában győzelemmel zárta a 2019-es esztendőt. Öngóllal jutott vezetéshez a Vidi, majd Pátkai fejesgóllal állította be a 2-0-ás végeredményt. Őszi második a MOL Fehérvár.

2019.12.14.
  3. Kései hajrá után kikapott Zalaegerszegen az Alba Fehérvár

Félidőben még nagyobb hátrányban volt, a negyedik negyedben azonban már vezetett is az Alba Fehérvár a ZTE csarnokában. A zalaiak végül visszaverték a támadást, és három, egyaránt legalább húsz pontig jutó légiósuk vezetésével minimális győzelmet arattak.

2019.12.14.
  4. Pingpong - Mikulás kupa Székesfehérváron

Folytatódott a Fejér Megyei Szabadidő Szövetség versenysorozata, ismét játszani hívták az asztaliteniszezőket a Hétvezér Iskolába. A játéklehetőség biztosítása, sportbarátságok ápolása, egészséges életmódra ösztönző családi program célkitűzések maradéktalanul megvalósultak a Mikulás Kupán.