-
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Színesdiplomások az Óbudai Egyetemen
Gyémánt-, arany- és ezüstdiplomák ünnepélyes átadásával tisztelgett pénteken az Óbudai Egyetem Alba Regia Kara azon egykori hallgatóinak munkássága, életútja előtt, akik sok-sok évtizeddel ezelőtt végeztek a jogelőd intézményekben.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
A Videoton Baráti Kör a Sóstói Stadion környékén takarít a Felelősségi Napon
AZ MTK mérkőzés másnapján, szombaton 9.30-kor, a Videoton Baráti Kör Egyesület kezdeményezésére másodszor kerül megrendezésre önkéntes alapon, társadalmi munkában a Sóstói Stadion és közvetlen környezetének szépítése, rendbetétele. A június elsejei programhoz hasonlóan folytatódik a kerítések festése, a szemét összegyűjtése, főként azokról a helyekről, amit a rendszeres takarítások nem érintenek.
2008.09.17. 15:30 |
AZ MTK mérkőzés másnapján, szombaton 9.30-kor, a Videoton Baráti Kör Egyesület kezdeményezésére másodszor kerül megrendezésre önkéntes alapon, társadalmi munkában a Sóstói Stadion és közvetlen környezetének szépítése, rendbetétele. A június elsejei programhoz hasonlóan folytatódik a kerítések festése, a szemét összegyűjtése, főként azokról a helyekről, amit a rendszeres takarítások nem érintenek.
A programhoz csakúgy, mint legutóbb, elsőként a Fehérvár Fc és a Red Blue Devils szurkolói csoport csatlakozott. Azóta több a stadionban található sportegyesület és civil szervezet, illetve cégek, magánszemélyek is jelezték, hogy érkeznek most is a megmozdulásra. Õket folyamatosan feltüntetjük a baráti kör honlapján (www.videotonfcf.hu)

A rendezvény elsődleges célja: ráirányítani a figyelmet, hogy vigyázzunk jobban környezetünkre, ahol élünk, ahol kikapcsolódunk és szabadidőnket töltjük, hiszen mindannyiunk érdeke a tiszta, rendezett környezet. A legifjabbaktól egészen a szépkorúakig sokan vesznek részt a közös munkában. Fontos kiemelni, hogy a labdarúgók, atléták, városunk sportolói példát mutatnak a szurkolóknak és az ifjabb sportolóknak!
"Együtt, sportolók és szurkolók közösen példát mutathatunk a város más sportegyesületei felé is, hogy a mérkőzéseken túlmutató programokkal is lehet közösségeket összekovácsoló, hasznos programokat szervezni." - mondta Juhász László a VBKE elnöke.
Bárkit, aki erőt és kedvet érez magában, hogy részt vegyen ezen a megmozduláson, szeretettel várnak szombaton 9.30.kor a stadion főbejáratánál. Aki tud munkakesztyűt, vagy szerszámot hozzon magával! Érdeklődni a részletekről a videotonbaratikor@chello.hu címen lehet!
A programhoz csakúgy, mint legutóbb, elsőként a Fehérvár Fc és a Red Blue Devils szurkolói csoport csatlakozott. Azóta több a stadionban található sportegyesület és civil szervezet, illetve cégek, magánszemélyek is jelezték, hogy érkeznek most is a megmozdulásra. Õket folyamatosan feltüntetjük a baráti kör honlapján (www.videotonfcf.hu)

A rendezvény elsődleges célja: ráirányítani a figyelmet, hogy vigyázzunk jobban környezetünkre, ahol élünk, ahol kikapcsolódunk és szabadidőnket töltjük, hiszen mindannyiunk érdeke a tiszta, rendezett környezet. A legifjabbaktól egészen a szépkorúakig sokan vesznek részt a közös munkában. Fontos kiemelni, hogy a labdarúgók, atléták, városunk sportolói példát mutatnak a szurkolóknak és az ifjabb sportolóknak!
"Együtt, sportolók és szurkolók közösen példát mutathatunk a város más sportegyesületei felé is, hogy a mérkőzéseken túlmutató programokkal is lehet közösségeket összekovácsoló, hasznos programokat szervezni." - mondta Juhász László a VBKE elnöke.
Bárkit, aki erőt és kedvet érez magában, hogy részt vegyen ezen a megmozduláson, szeretettel várnak szombaton 9.30.kor a stadion főbejáratánál. Aki tud munkakesztyűt, vagy szerszámot hozzon magával! Érdeklődni a részletekről a videotonbaratikor@chello.hu címen lehet!