-
Oklevélátadó ünnepség
Oklevélátadó ünnepséget rendeztek pénteken délután a Székesfehérvári SZC Bugát Pál Technikumban. Az iskola életében kiemelten fontos eseményen a 2025/2026-os tanévben végzett egészségügyi, oktatási, környezetvédelmi és vízügyi ágazati szakembereket köszöntötték. Székesfehérvár közössége nevében Mészáros Attila alpolgármester gratulált és kívánt sok sikert a végzősök további pályafutásához.
2026.06.27. -
Széchenyis diákok sikere
A Székesfehérvári Szakképzési Centrum Széchenyi István Műszaki Technikumának két diákja, Preseka Zoltán (13.F) és Kreitzer Ádám (13.F) a 35. Országos Tudományos és Innovációs Olimpia országos döntőjében az előkelő III. helyezést érték el. A rangos innovációs versenyen „Önvezető Mopedautó fejlesztése városi környezetre” című projektjükkel értek el kimagasló eredményt.
2026.06.26. -
Emlékokleveleket adtak át
Emlékdiplomákat adtak át az Óbudai Egyetemen. Arany, ezüst és gyémánt okleveleket vehettek át a felsőoktatási intézmény jogelődjének egykori hallgatói.
2026.06.26. -
Diplomaátadó a Kodolányin
Közel nyolcszáz hallgató szerzett diplomát a Kodolányi János Egyetemen ebben a félévben. Csütörtökön alapszakon, mesterszakon es szakirányú továbbképzésen végzett hallgatók vehették át diplomájukat a MET Arénában.
2026.06.25.
A város polgármesterével is tárgyalt az FC Fehérvár új ügyvezetője
Kedden Berzi Sándor, a Fehérvár FC új ügyvezetője, Garancsi István többségi tulajdonos társaságában tett bemutatkozó látogatást Warvasovszky Tihamér polgármesternél a Városházán. Ismerősként köszöntötték egymást, hiszen Fehérvár EB pályázata alkalmából már korábban többször is találkoztak. Berzi Sándor, a tapasztalt sportvezető tájékoztatta a polgármestert terveiről, kiemelten az utánpótlás-nevelésről. Ez alkalommal átadta az átfogó utánpótlás-nevelési tervet, amelyet Dr. Mezey György szakmai igazgató irányításával állítottak össze.
2008.04.16. 10:21 |
Kedden Berzi Sándor, a Fehérvár FC új ügyvezetője, Garancsi István többségi tulajdonos társaságában tett bemutatkozó látogatást Warvasovszky Tihamér polgármesternél a Városházán. Ismerősként köszöntötték egymást, hiszen Fehérvár EB pályázata alkalmából már korábban többször is találkoztak. Berzi Sándor, a tapasztalt sportvezető tájékoztatta a polgármestert terveiről, kiemelten az utánpótlás-nevelésről. Ez alkalommal átadta az átfogó utánpótlás-nevelési tervet, amelyet Dr. Mezey György szakmai igazgató irányításával állítottak össze.
Garancsi István többségi tulajdonos további terveiről tájékoztatta a polgármestert. Az utánpótlás-nevelés kiszélesítése, a szurkolók visszacsábítása a mérkőzésekre, és a stadion fejlesztése és nem utolsósorban a Vidi Múzeum létrehozása szerepel rövid távú céljai között.
A találkozón Warvasovszky Tihamér gratulált a Fehérvár FC jelenlegi ötödik helyezéséhez, amit – véleménye szerint – nem lesz könnyű megtartani. A Győr elleni mérkőzésen a Sóstói stadionban együtt szurkolnak majd a csapatnak, ahol a fehérvári polgármester mellett Borkai Zsolt, Győr polgármestere is jelen lesz, aki elfogadta Garancsi István meghívását.
Garancsi István többségi tulajdonos további terveiről tájékoztatta a polgármestert. Az utánpótlás-nevelés kiszélesítése, a szurkolók visszacsábítása a mérkőzésekre, és a stadion fejlesztése és nem utolsósorban a Vidi Múzeum létrehozása szerepel rövid távú céljai között.
A találkozón Warvasovszky Tihamér gratulált a Fehérvár FC jelenlegi ötödik helyezéséhez, amit – véleménye szerint – nem lesz könnyű megtartani. A Győr elleni mérkőzésen a Sóstói stadionban együtt szurkolnak majd a csapatnak, ahol a fehérvári polgármester mellett Borkai Zsolt, Győr polgármestere is jelen lesz, aki elfogadta Garancsi István meghívását.