-
Kedvezményes jegyárak a mérkőzésre!
A február 15-én, vasárnap 16 órakor kezdődő összecsapásra még lehet jelentkezni korongbedobónak, a családosok pedig 30%-os kedvezménnyel válthatják meg belépőiket. Február 12-én, csütörtökön 18.30-tól a FEHA19 is jégre lép a BJAHC ellen az OB1 negyeddöntőjének második mérkőzésén a MET Arénában. Mindkét sporteseményre várják a drukkereket. Hajrá, Fehérvár!
2026.02.12. -
Áprilisban félmaraton
Már lehet nevezni az év egyik legjobban várt tömegsportrendezvényére, az idén immár XI. alkalommal megrendezett Cerbona Fehérvár Félmaratonra. A tavaly közel ezer futót vonzó, népszerű erőpróba ebben az évben április 19-én, vasárnap 10 órakor startol a Zichy ligeti rajtkaputól.
2026.02.12. -
Válogatottak a mászóteremben
A magyar válogatott versenymászók Fehérváron készülnek a világversenyekre. A bemutató edzést a sportmászás barátai is megtekinthették a Horvát István utcában.
2026.02.09. -
Különleges kiállítás a Vidi Múzeumban
Fennállásának 85. évfordulóját ünnepli a Videoton, amelynek alkalmából egész évben különféle programok várják az érdeklődőket Székesfehérváron. Szombaton a csapat múltjához kötődő porcelánokból nyílt időszaki kiállítás a Vidi Múzeumban
2026.02.09.
A tavalyi ezüstérmes Kecskeméti TE otthonában lép pályára hétvégén a Fehérvár FC
Ez a csata lesz a két együttes 18. egymás elleni élvonalbeli mérkőzése. Az eddigi 17 találkozóból kilencet a Fehérvár FC nyert meg, kettő döntetlen mellett hat alkalommal vereséget szenvedtek a fehérvári labdarúgók. A gólkülönbség 32-22 a mostani vendégek javára, ez meccsenként hármas gólátlagot jelent. Régen, 12 évvel ezelőtt, 2011-ben a Kecskeméti TE ellen játszott a székesfehérvári egylet Magyar Kupa-döntőt, az első fehérvári bajnokcsapat 3-2-es vereséget szenvedett azon a találkozón. A Hirös város csapata utoljára a 2014/2015-ös szezonban szerepelt az élvonalban - mielőtt tavaly ismét feljutottak a legjobbak közé - és bár Bekő Balázs irányításával a 9. helyet sikerült akkor megszerezni, NB I-es licenc hiányában nem indított csapatot a KTE, a névhasználati joggal rendelkező kft. gyakorlatilag megszűnt.
A nemzetközi kupabúcsút jó bajnoki rajttal felejtették a lila-fehérek, az új szezon első NB I-es bajnokiját 3-1-re megnyerték a Kisvárda ellen. A KTE keretéből korábban a fiatal támadó, Szendrei Ákos szerepelt Vidi-mezben.