A MOL Aréna Sóstóban kezdi a Vidi a bajnokságot!

Az elmúlt hetek megfeszített munkájának köszönhetően Székesfehérvár Önkormányzatától és a szakhatóságoktól klubunk olyan írásos biztosítékokat kapott, amelyek alapján labdarúgó mérkőzéseket rendezhetünk - adta hírül közleményében a csapat.
2019.07.29. 14:03 |

"A hétfői nap folyamán az MLSZ is hitelesítette a pályát, megerősítve azt, hogy a MOL Aréna Sóstó alkalmas helyszín mérkőzések rendezésére, így a vasárnap, 18:00 órakor kezdődő, Kaposvár elleni OTP Bank Liga mérkőzésre hazatér a csapat Székesfehérvárra!

Ahogy arról beszámoltunk, az UEFA felé már korábban le kellett adnunk az Európa Liga harmadik selejtezőkörének helyszínét, azonban kivételezési eljárás keretében kérvényezzük, hogy továbbjutásunk esetén az Eintracht Frankfurt vagy a Flora Tallin elleni augusztus 8-ai mérkőzésnek is a MOL Aréna Sóstó adhasson otthont. Ennek fejleményeiről szintén hamarosan beszámolunk!" - írja a MOL Fehérvár FC a honlapján megjelent közleményben.

1. Újabban nyerni jár Salzburgba a Volán, most ötöt lőtt a Red Bullnak!

Andrew Yogan parádézott, két-két góllal és gólpasszal járult hozzá, hogy a Hydro Fehérvár AV19 meglepően simán kiütötte a liga elitalakulatát. Hannu Järvenpää csapata ebben a szezonban mindkét alapszakasz-meccsét megnyerte Salzburgban, egyben tökéletes hétvégét zárt. Hat pontot szerzett az első és az utolsó helyezett ellen a Volán, és jelezte, még nem mondott le az első ötbe kerülésről.

2019.12.15.
  2. Két gólt szerzett, egyet sem kapott a MOL Fehérvár az év utolsó bajnokiján

Kisvárdán javított renoméján a MOL Fehérvár FC, amely a bajnokság középmezőnyéhez tartozó ellenfele otthonában győzelemmel zárta a 2019-es esztendőt. Öngóllal jutott vezetéshez a Vidi, majd Pátkai fejesgóllal állította be a 2-0-ás végeredményt. Őszi második a MOL Fehérvár.

2019.12.14.
  3. Kései hajrá után kikapott Zalaegerszegen az Alba Fehérvár

Félidőben még nagyobb hátrányban volt, a negyedik negyedben azonban már vezetett is az Alba Fehérvár a ZTE csarnokában. A zalaiak végül visszaverték a támadást, és három, egyaránt legalább húsz pontig jutó légiósuk vezetésével minimális győzelmet arattak.

2019.12.14.
  4. Pingpong - Mikulás kupa Székesfehérváron

Folytatódott a Fejér Megyei Szabadidő Szövetség versenysorozata, ismét játszani hívták az asztaliteniszezőket a Hétvezér Iskolába. A játéklehetőség biztosítása, sportbarátságok ápolása, egészséges életmódra ösztönző családi program célkitűzések maradéktalanul megvalósultak a Mikulás Kupán.