A horvát élvonal csapatai ellen is pályára lép az edzőtáborban a MOL Fehérvár FC

Szombatig Sóstón készül a MOL Fehérvár FC labdarúgóinak az első csapata a bajnokság január végi folytatására. Vasárnap aztán Horvátország felé veszi a társaság az irányt, mert január 8. és 20. között Novigradban edzőtáborozik a Vidi.
2023.01.06. 07:47 |

Ez idő alatt a tervek szerint négy felkészülési mérkőzésen lép majd pályára az együttes.

Január 11-én a horvát élvonal második helyén álló Hajduk Split, 14-én a harmadik helyezett Eszék (NK Osijek), január 18-án a szlovén első osztály ötödik helyén (a másodiktól mindössze négy ponttal lemaradva) telelő NK Domzale lesz az ellenfél, majd január 19-én a szerb másodosztályban szereplő Radnicki Belgrád ellen mérkőzik a gárda.

Ellenfeleikben magyar játékosok is pályára léphetnek, a Hajduk Splitben a 44-szeres magyar válogatott Lovrencsics Gergő, az Eszékben a szintén 44-szeres válogatott, a Vidivel 2015-ben bajnoki címet szerző Kleinheisler László szerepel.

A hazaérkezés után egy hetet újra "hazai pályán" készül a MOL Fehérvár FC, az első bajnoki mérkőzésüket január 29-én (vasárnap), 17:30 órától a Kecskemét otthonában játsszák majd.

Az edzőmérkőzéseink menetrendje:

Január 11., 15:30: MOL Fehérvár FC-Hajduk Split (A tervek szerint 2x60 perces mérkőzés helyszíne még szervezés alatt áll)

Január 14., 13:00: MOL Fehérvár FC - NK Osijek (Umag)
Január 18., 15:30: MOL Fehérvár FC - NK Domzale (Porec)
Január 19., 15:30: MOL Fehérvár FC - Radnicki Belgrád (Porec)

Az edzőmérkőzések kezdési időpontja és helyszíne változhat!