A harmadik harmad végén gólt kapott, így hosszabbításban nyert a Volán

Hazai pályán javíthatott a pénteki vereség után a Hydro Fehérvár AV19, és bár a rendes játékidőben nem bírt az Innsbruckkal, végül győztesen hagyta el a jeget. A harmadik harmad vége előtt tizenegy másodperccel egyenlítettek a vendégek, a ráadásban Hári döntötte el a meccset.
2021.01.17. 20:01 |

Ahhoz képest, hogy az Innsbruck az alsóházban található, és már a 40. másodpercben emberhátrányba került Fehérváron, igazán nem tűnt úgy, hogy ledominálja ellenfelét a Volán. A vendégek 10-2-re vezettek a kapura lövések tekintetében, amikor megszerezte a vezetést – a Fehérvár… Hargrove szerezte a gólt Hári passzából, mindketten gyarapították eddig sem rossz statisztikájukat. A második harmad nem indult jól, először játszhatott emberelőnyben az Innsbruck, és Tansey révén ki is használta. Voltak lehetőségei a Volánnak, de kapusának, Kornakkernek is kellett bemutatnia bravúrt.

A harmadik harmadban aztán megint meglett a vezetés. Campbell góljánál először szerzett pontot az egyik asszisztot jegyző, nemrég igazolt finn center, Lahti. Az előnnyel még kevésbé hatékony támadójátékkal is célba érhetett volna a Fehérvár, alig tíz másodpercen múlt… Az Innsbruck levitte kapusát, és ez most bejött, 59:49-nél Ciampini egyenlített. Így aztán hosszabbítás jött, ebben viszont a Volánnak sikerült jól az első perc, Hári góljával ha nem is három, de két pontot szerzett a  felsőházba kerülése szempontjából fontos meccsen a csapat.

Hydro Fehérvár AV19 - HC TIWAG Innsbruck-Die Haie 3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 1-0) - h.u.