A Debrecent fogadja szombaton Felcsúton a Videoton

Szombaton este 20:30 órai kezdettel a hétszeres bajnok, hatszoros kupagyőztes Debreceni VSC látogat a Pancho Arénába. A mérkőzést a Vidi - a Honvéddal holtversenyben - a tabella éléről várja, az ismét Herczeg András által irányított Loki jelenleg a 11. a bajnokságban. A mérkőzést Kassai Viktor vezeti.
2017.08.11. 16:05 |
A Debrecen a tavalyi bajnokságban és az idei, eddig lejátszott fordulókban is halványabban szerepel a bajnokságban, mint az elmúlt bő tíz esztendőben, amikor a Vidi orra alá is gyakran törtek borsot a hajdúságiak. A Loki szereplése azonban csalóka is lehet, hiszen a Mezőkövesd elleni 2-1-es vereség alkalmával csak egy 93. perces találattal maradtak alul, majd szoros, 1-0-s vereséget szenvedtek a Haladás otthonában, az elmúlt két körben pedig veretlenek tudtak maradni: a Pakson játszott 1-1-es döntetlen után a Ferencváros sem tudta legyőzni őket (0-0).

Van mit törlesztenie szombat este a Videotonnak; a DVSC azon kevés gárdák közé tartozik, amelyek élvonalbeli bajnoki örökmérlege a Vidivel szemben pozitív - 30 győzelmükkel mellett mi csak 27-szer nyertünk. Érdekesség viszont, hogy a két csapat legutóbbi hét bajnoki mérkőzésének mindegyikét a Videoton nyerte meg.

1. Klubtörténeti mélypont egy félidőn át, Alba-zakó Pécsen

Az első két negyedben összesen tizenkét pontra volt képes az Alba Fehérvár a PVSK vendégeként a kosárlabda-bajnokságban... Szünetbenmajdnem negyvennel (!) vezetett a középcsapatnak számító Pécs, fordulás után legalább a védekezése feljavult az Albának. De szoros eredményre semmi esélye nem volt, négy fordulót követően három vereséggel áll a bajnoki címvédő.

2017.10.21.
  2. A hajrában döntött a Vidi - legyőzték a fehérváriak a Puskás Akadémiát

Pest megér egy estet. A közismert dalszöveg ezúttal is igaznak bizonyult, mire leszállt az est a fővárosban, magára talált a Videoton és egy alacsony színvonalú mérkőzésen két hajrágóllal legyőzte a Puskás Akadémiát. Juhász Roland fejesből, Ezekiel Henty parádés kapáslövésből talált be a felcsútiak kapujába. Videoton FC - Puskás Akadémia 2 - 0 (0-0)

2017.10.21.
  3. Znojmóban tudott győzni pénteken este a Fehérvár AV19

A rossz széria után volt egy öltözői elbeszélgetés, és úgy tűnik, ez hatott a fehérvári hokisoknál: a Volán hosszabbításban legyőzte a forduló előttmég dobogós Znojmót, ráadásul idegenben. Ez még csak a második győzelme volt otthonától távol a Fehérvárnak a szezonban, a főszerepet benne a két góllal és egy gólpasszal záró David Gilbert játszotta.

2017.10.20.
  4. A legtehetségesebb fiatal hokisok elismerése az Ifj. Ocskay Gábor Akadémián

Megtartották az Ifj. Ocskay Gábor Tehetséggondozó Ösztöndíj Program idei díjátadását. Nyolc tehetséges ifi és junior korú jégkorongozó kapja meg a fejlődéséhez szükséges körülményeket biztosító ösztöndíjat, őket edzőik javaslata alapján választotta ki az ösztöndíj-bizottság.