Zumba órák péntekenként minden korosztálynak a Gárdonyi Géza Művelődés Házban

Zumba órára várja a mozogni vágyókat minden pénteken a Gárdonyi Géza Művelődési Ház. A foglalkozáshoz kortól és nemtől függetlenül bárki csatlakozhat – írja közösségi oldalán az intézmény.
2022.08.26. 11:21 |
Zumba órák péntekenként minden korosztálynak a Gárdonyi Géza Művelődés Házban

A Zumba egy latin táncokat ötvöző fitness, melyen a résztvevők teljesen kiengedhetik a fáradt gőzt az egész heti munka után.

Nem kell tudni táncolni, itt nincs rossz lépés vagy rossz irány, nem kell törekedni a tökéletességre. A résztvevők apránként, jó hangulatban sajátítják el a lépéseket, fő, hogy jól érezzék magukat.

A felnőtt zumba órákat 12 éves kortól ajánlják. A Gárdonyiban minden pénteken 17.30-18.30-ig a között zajlanak a foglalkozások Bérces Zsuzsa vezetésével. Szeretettel várnak minden érdeklődőt!

Fehérvári színes

  1. Csabai Pétert köszöntötték

    Csabai Péter 1931. július 31-én született egy olyan korban, mikor az emberek számára a munka, a család és az egymás iránti tisztelet jelentette az élet biztos alapját. Az évek alatt lakatosinasból üzemvezetővé váló motorsport-rajongó élete során nemcsak a gépek összeszerelésében, de a versenyzésben is kiteljesedhetett.

    2026.07.31.
  2. Vadszeder-gyűjtés elhalasztva

    A nagy hőségre tekintettel ELHALASZTOTTÁK a most vasárnapra tervezett, nadapi Herbarius-túrát - tájékoztat közösségi oldalán a Szent István Király Múzeum. A szervezők tehát augusztus 9-én várnak majd mindenkit, aki szívesen csatlakozna a programhoz, hogy a vitaminokban és ásványi anyagokban gazdag vadszederből gyűjtsön Lencsés Rita gyógynövényszakértő vezetésével.

    2026.07.31.
  3. Ételosztás augusztusban

    Augusztus 2-án folytatódik a Fehérvári Heti Betevő jótékonysági ételosztás. A szervezők vasárnap délelőtt, a Deák Ferenc Technikumnál várják a sütemény-, a gyümölcs- és a tartós élelmiszer felajánlásokat a rászorulók számára.

    2026.07.31.
  4. Királyi Közkori idén is

    A Székesfehérvári Királyi Napok rendezvénysorozat részeként augusztus 14-én, pénteken és augusztus 16-án, vasárnap történelmi óriásbábokkal várja a hűsölni és korcsolyázni vágyókat az Aréna. A különleges közönségkorcsolyán büfé és ruhatár is üzemel majd, valamint korcsolyabérlésre és -élezésre is lesz lehetőségük az érdeklődőknek.

    2026.07.31.