-
Harmadik hellyel tértek haza
A hétvégén Budapesten szervezték meg az I. Hirzer Ferenc emléktornát. A 24 fős nemzetközi mezőnyből végül a harmadik helyig sikerült menetelnie a Főnix Gold FC U8-as csapatának.
2026.05.04. -
Vereség a BVSC ellen
A Videoton a BVSC otthonában kapott ki 1-0-ra, a gólt Dénes szögletből csavarta a fehérvári kapuba. A Vidi egy kapufáig jutott Zsótér Donát révén. A 28. fordulóban eldőlt az is, hogy a Honvéd feljutott az élvonalba. BVSC-ZUGLÓ–VIDEOTON FC FEHÉRVÁR 1-0 (1-0)
2026.05.03. -
Futókörök napja
Hatodik alkalommal várják a mozogni vágyókat a futókörök napjára a Halesz parkba május 16-án, szombaton. A program részleteiről kedden tartottak sajtótájékoztatót.
2026.04.29. -
Címvédésre készülnek
Negyedik alkalommal jutott be zsinórban a bajnoki döntőbe a MÁV Előre Foxconn férfi röplabdacsapata, a fehérváriak most először vághatnak neki címvédőként a finálénak. Az ellenfél az a Kaposvár lesz.
2026.04.28.
Zsinórban harmadszor is győzött a Vidi a bajnokságban
A Videoton 2-0-ra nyert a vendég Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. Győzelmével a Vidi egy pontra megközelítette a táblázat második és harmadik helyén álló Debrecen, MTK duót. Az első félidőben tanácstalan volt a Vidi, a másodikban emberelőnybe került és kihasználta. Nikolics pedig már nyolcgólos a bajnokságban.
Videoton FC-Kecskeméti TE 2-0 (0-0)
2012.11.11. 21:57 |
A Videoton 2-0-ra nyert a vendég Kecskemét ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 14. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. A csapat ezzel már csak egy pontra van a dobogótól. Az első félidőben tanácstalan volt a Vidi, a másodikban emberelőnybe került és kihasználta. Nikolics már nyolcgólos a bajnokságban.
A fehérvári nézők tapssal köszöntötték a játékosként ebbena stadionban nekik sok örömet szerző Horvát Ferencet, a Kecskermét edzőjét. Aki a bajnokságban még nem kapott ki csapatával... Az első félidőben a Vidi támadásait szervezetten próbálták megállítani a kecskemétiek, tanácstalannak tűnt a fehérvári csapat. Nagyrészt a Videoton játékosai irányítottak, de a kapukra sokáig egyik fél sem volt veszélyes. Gólhelyzetek híján leginkább az borzolhatta a hazai szurkolók idegeit, hogy Paulo Sousa vezetőedzőnek Caneirát és Oliveirát is le kellett cserélnie sérülés miatt.
A folytatásban is keményen játszott a Kecskemét, paprikás volt a hangulat a pályán, amit Farkas Balázs második sárga lapja utáni kiállítása sem csillapított. Az emberelőnyt gyorsan kihasználta a Videoton, érkezett a már szinte menetrendszerű Nikolics-gól. Az utolsó szűk félórában már csak az volt a kérdés, javítja-e gólkülönbségét a Vidi, s erre Mitrovic adott igenlő választ. Győzelmével a Vidi egy pontra megközelítette a táblázat második és harmadik helyén álló Debrecen, MTK duót.
OTP Bank Liga, 14. forduló:
OTP Bank Liga, 14. forduló:
Videoton FC-Kecskeméti TE 2-0 (0-0)
Videoton: Bozovic - Brachi, Caneira (Kaká, 20.), Vinicius, Szolnoki - Tóth B., Renato Neto - Walter Lee (Mitrovic, 80.), Kovács I., Oliveira (Haraszti, 38.) - Nikolics
