Zsigovics Natália remekelt az U20-as válogatott atlétikai viadalon

Az ARAK fiatal, ám már most kiváló atlétája Zsigovics Natália fantasztikusan kezdte az idei szabadtéri versenyidőszakot. A 17 éves futó a közelmúltban az Olimpiai Reménységek Versenyén vett részt a csehországi Brnoban, ahol a házigazda csehek mellett többek között szlovák, lengyel, litván atléták álltak rajthoz. Zsigovics Nati kiemelkedően képviselte a magyar színeket, hiszen a 200 méteres versenyszámot egyéni csúccsal, 24.69-el nyerte meg két honfitársa előtt.
2008.06.11. 23:33 |

A remek eredmény nem csupán egy fellángolás, mindezt bizonyítja, hogy a Zalaegerszegen megrendezett U20-as válogatott viadalon Nati megint nagyot futott. A horvát, szlovén, cseh és magyar versenyzőket felvonultató megmérettetésen három ARAK-os atléta vett részt, akik közül Zsigovics 400 méteren 54.78-as kiváló idővel nyerte a juniorok versenyét. 200 méteren Nyusa Viktória idei legjobbjával 25.10-el a negyedik, míg Frey Virág 25.25-el az ötödik helyen ért célba. A fehérvári egyesületet a 4x100 méteres váltóban is képviselte versenyző, a staféta a dobogó harmadik fokára állhatott fel.